Wpis z mikrobloga

Eh, gry nie dają mi już tej satysfakcji co kiedyś. Pamiętam w gimnazjum, jak wychodził Skyrim i chory byłem (ogólnie jesień kozak zawsze, bo listopad najwięcej premier, a w listopadzie zawsze chory przynajmniej tydzień byłem xD) to komputer przystawiony pod łóżko, i grałem 2 tygodnie po 15 godzin XD Liceum to samo - co miałem wolny okres, albo wychodziła jakaś fajna gierka to potrafiłem się wciągnąć. Nie tylko długo grać, ale ogólnie, być zainteresowany tą grą, chcieć w nią grać, żywić jakieś emocje. Gry były eksplorowane do granic możliwości, przechodziłem jeszcze raz, interesowałem się lore itp.

Myślałem też, że to kwestia gier - bo ostatnią jaka mnie tak wciągnęła to wiedźmin był (pamiętam jak wyszedł, byłem na końcu drugiej LO a to okres ostatnich poprawek był i ledwo zdałem przez niego xD). Ale też wciągałem się w gry takie jak gothic 3 - to chyba na pamięć znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ogólnie grałem też w gry uznawane za #!$%@? itp.

A teraz mimo że warunki cudowne (monitory ultrawide 4k 38" + drugi 2k do oglądania - w gimnazjum się cieszyłem z 1400x900 rozdziałki i 30 fpsów xD), rtx już zamówiony, w kolejce 30 gier czeka - to nawet mi się nie chce. Odpalam po pracy swój komputer warty 7k i na monitorze za 5k scrolluje wykop, bo nawet mi się nie chce odpalać tych gier. Jak już to odpalę to raczej z myślą, że może zabije czas - a gdzie tu w ogóle jakaś ekscytacja czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Eh, pic rel.

#gry #nostalgia #feels
Przegrywek123 - Eh, gry nie dają mi już tej satysfakcji co kiedyś. Pamiętam w gimnazj...

źródło: comment_1603132458ONy9N9hnETvOvOYUNDpivU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: no próbuje grać, ale nie bawią mnie właśnie. Nie chcę mi się włączać bo są nudne.

@ChochlikLucek: meh, tylko się zniechęcam od razu. To samo ze zbyt skomplikowanymi grami z wysokim progiem wejścia. W civkę 3-5 mogę grać, ale szóstka nie, bo nie chce mi się mechanik uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz