Wpis z mikrobloga

  • 75
@mateo_olsztyn

Tak, robię screeny jak ktoś przeswiadczony o swojej mądrości #!$%@? głupoty bo jego chłopski rozum już dawno przewidział przyszłość.

Tego akurat wykopałem po kilku miesiącach bo czyscilem telefon ze śmieci.

Czemu zrobiłem tego screena? Bardzo łatwo jest pouczać, dezinformować i wyśmiewać innych w takiej kwestii jak pandemia, a gdy przewidywania się okazują gówno warte i okazuje się, że to jednak ktoś inny miał rację to te posty są usuwane (tak samo
  • Odpowiedz
  • 7
@leobenos

to straszne. Przed wymazem z gardła nie można robić pewnych rzeczy, które tymczasowo usunęłyby patotogen z miejsca, które ma być testowane!

Każde badanie (nie ważne czy na covid czy na wytrzymałość betonu) musi zostać poprzedzone odpowiednimi procedurami tak aby wynik był wiarygodny. Bez przestrzegania takich procedur badanie alkomatem po 5s od wypicia kieliszka wódki wskazałoby stan upojenia alkoholowego, mimo że byłbyś praktycznie trzeźwy.

Żaden powszechnie używany test na covid nie ma
  • Odpowiedz
@mateo_olsztyn:

#!$%@?, serio ktoś robi screeny postów, żeby za kilka miesięcy wytknąć "a nie mówiłem"? xD Creepy w #!$%@?, ale bordo to można było się spodziewać


@korf1:

Tak, stuknięci wariaci bez własnego życia.¯_(ツ)_/


całe szczęście, że są tacy wariaci, bo można po fakcie, kiedy każdy już zapomniał, jakie głupoty #!$%@?ł, powyjaśniać dzbanów. Dzięki temu nie "ujdzie im na sucho" ignorancja. To właśnie tacy ludzie, jak wspomniani "wariaci" potrafią wyciągnąć jakąś
  • Odpowiedz