Wpis z mikrobloga

@sm_m: x-kom akurat przyjmuje zwrot bezproblemowo pod warunkiem jeśli sprzęt nie jest uszkodzony mechanicznie i jest zgodność np. SN z daną sprzedażą. Jest jeszcze kilka rzeczy do weryfikacji podczas zwrotu dla firm. Jeśli było brane na raty to też nie jest problem. Problem jest w momencie z leasingiem, ponieważ to leasingodawca ustala warunki, a żaden raczej nie zgodzi się na zwrot i odstąpienie od umowy.
  • Odpowiedz
@kuta_senator: no shit Sherlock? Zadajesz oczywiste pytania gdzie jako przedsiębiorca powinieneś znać je od strzała, a druga sprawa najpierw piszesz o zwrocie towaru, ja natomiast napisałem o ewentualnej wymianie na ten sam model, więc raczej do ciebie powinno być skierowane "no shit Sherlock..."
  • Odpowiedz
@mordor666: nie wiem czy tez jesteś przedsiębiorcom ale sporo firm przyjmuje normalnie zwroty bez problemu, stad było moje pytanie. Więc jeśli też jesteś to powinieneś to „znać od strzała”... a jeśli chodzi o zwrot czy wymianę to rozpatruje różne opcje, nie wiem dlaczego to takie dziwne, oj kogoś przerosło rozumiem wyobrażenie takiej dyskusji...
  • Odpowiedz