Wpis z mikrobloga

któremu oddaje ubrania po zmarłym mężu, oraz gotuje jakaś baba z Suwałk


@Zachodniopomorzanin: Rzecz w tym, że to są wasze wykopkowe detektywistyczne urojenia, które są wynikiem potężnych zaburzeń osobowości. Ostatnio ktoś tu pisał, że Mexicano gotuje, ale nie pokazuje potraw, bo ostatecznie wrzuca fotki kobiety, która gotuje wszystko poza kamerą. Jesteście pier%&*$*ęci. Zapamiętaj to sobie.
  • Odpowiedz
Nie no, raz POTĘŻNY WYGRYW ŻYCIOWY wrzucił przyrządzone danie które sam przygotował, i wyglądało to tak


@Zachodniopomorzanin: Dobrze wiesz, że to były jego początki i robił to w stanie upojenia alkoholowego (ku uciesze wielu osób, w tym i mojej), a mowa teraz jest o daniach, które gotuje na trzeźwo z mniejszym lub większym zaangażowaniem. Nie pogrążaj się. Idź posprzątaj pokój, bo mama będzie zła.
  • Odpowiedz
Z tak #!$%@? wielkim że nawet nie pokazuje jak finalnie przygotowuje te da dania na swoich filmach, oraz dziwnym trafem nigdy nie nagrywa ich w mieszkaniu na Upalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zachodniopomorzanin: Nie raz pokazywał danie na talerzu, który wyglądało jak te z insta, ale bez filtrów i ozdób. Jak można być takim upartym przegrywem? Zrób coś ze swoim życiem człowieku, bo niedługo będzie za późno.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Nie chodzi mi żeby komuś dosrać, albo że czuję się lepszy choćby od takiego Mexicano.
Nie sprawia mi przyjemności kopanie leżącego.
Piszę o nim tylko dlatego żeby ludzie nie zapominali jaki to jest kłamca, obłudnik i oszust. Człowiek który swoją mitomanią nie różni się zbytnio od Konona.
Odkąd się pojawił na Szkolnej był taki sam, widać taki charakter, teraz niby udaje inteligencika, a pod względem kłamstw nie zmienił się wcale.
  • Odpowiedz