Wpis z mikrobloga

Mam pytanie jakim urządzeniem golącym możnaby uzyskać po goleniu twarzy wygląd przypominający 2-3 dniowy zarost? Czyli taki zarost-ciemny meszek o minimalnej długości.

Zakupiłem urządzenie Philips BT9290/32, minimalna długość golenia możliwa tam do ustawienia wynosi 0.4mm i efektu nie udaje się uzyskać - powstaje zarost zbyt długi w stosunku do oczekiwań (przypomina raczej zarost 4-6 dniowy)..

PS. Gdyby to kogoś interesowało tego urządzenia tak w ogóle nie polecam, laser jest całkowicie zbędny (nie znajduję dla niego żadnego zastosowania), nasadka słabej jakości - plastikowa i wiotka jak ustawimy długość cięcia np na 4mm i nasadkę mocniej przydusimy do ciała to zetnie krócej bo nasadka jest licha, gibka - po prostu jej ząbki uginają się pod ciężarem silniejszego dotyku więc regulacja z dokładnością do 0,2mm to jakiś absurd skoro sama nasadka potrafi się ugiąć znacznie więcej.

#golarka #golarkaelektryczna #golarki #golenie
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jarokowa: nie da się tej nasadki całkiem zdjąć? Bez nasadki powinna golić na 1 mm lub 0,5 mm (tak piszą, a w rzeczywistości to chyba trochę dłużej) czyli tyle ile po około 2-3 dniach. Chyba że akurat ta twoja dłużej goli. Ale z ostrzami to pewnie większość podobnie.

Jak chcesz krócej to jest Philips OneBlade. On goli krócej niż te wszystkie z ostrzami. Może to jest rzeczywiste 0,5-1 mm czyli po
@mk321: Jak w Philips BT9290/32 zdejmie się plastikowa nasadkę (da się) to na mój typ zarostu nadal goli zbyt mało (zostawia zbyt długie włosy) zeby zasymulować 2-3 dniowy zarost nastepujący po calkowitym goleniu golarką foliowa. Zapoznam się z produktem Philips OneBlade. Dzieki