Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDDDDD
w zyciu nie wazna jest morda tylko twoj ficik.
jak widze jakiegos 20 letniego typka ktory ma hype ficik, jest zadbany, pachnie od niego jakims diorkiem albo versace i nie ma telefonu xiaomi to wiem ze jest czlowiekiem na poziomie.

ale jak widze przegrywa pokroju przegrywiusza, ktora juz dawno porzucil edukacje, pracuje jako ochroniarz, w ogole o siebie nie dba, ma ciuchy z sioeciowek i caly zestaw xiaomi (od telefonu po sluchawki) to wiem ze z kims takim nie powinienem rozmawiac xDDD

jaka jest konkluzja? a no taka, ze dziewczyny nie leca na tych nieistniejacych perfekcyjnch mezczyzn (bo mowicie o nich w taki sposob jakby co druga osoba taka byla xDDD) tylko normalnych zadbanych chlopakow xDDDD jak sie zapusciles i wygladasz jak gowno, twoj problem xDDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
źródło: comment_1602846674OBFED2zVFer51Eoh4xHJIH.jpg
  • 7
@Przegrywinho69: Ej ale mogłeś do tego wziąć kogoś innego bo akurat nic z tego posta się nie zgadza xD
Ja mam ukończona szkole średnia z dobrze napisana matura XD
Xiaomi nigdy nie miałem bo Huawei here ale w sumie tani bo mi się model podoba. Większość rzeczy mam z Nike i bardzo często używam perfum. Ostatnie jakie miałem to Hugo Boss. Musisz się bardziej postarać xD