Wpis z mikrobloga

o dzień dobry właśnie otworzyłem okno, z tamtej strony zamknięte bo rzucają kamieniami, będę jadł śniadanie, już lato się kończy i zimowa do połowy, o filet, miałem z tamtej nagrywać a tam karty nie ma, deszcz padał już nie pada, chodnik co pies spał wytarłem wodą i płynem, jak był w domu gdzie chciał się załatwiał, mam spokój ciszę, (gada o śmieciach), Asię pozdrawiam, mówiła że prawdopodobnie wirus ma musi 2tyg siedzieć w domu, trzeba otwierać okno to inne powietrze, piec na zimę trzeba wyczyścić, (gada o piecu), musiałem zjeść bo burczało w żołądku, bóg zapłać za posiłek, jutuba mówi są wspaniali ludzie kobieta serduszko pokazała ręką obok był mężczyzna i koleżanka też serduszko pokazywana miłość do świata, wirus weszedł i trzeba pilnować się, jak samemu mieszkasz to możesz bez maski, jest pogoda grypa kaszel, (zakłada maskę) o na nos, w sklepie jak płacisz z nosa się zsuwa, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1602822464E0AlzGfysnik5Z60FyX0Xc.jpg
  • 8
@norbie: Bez Krzycha skończy jak uszaty z mineralnej.. Od miesiąca obejrzałem może z 2 gniotu szczura i mi starczy.. Ileż to można patrzeć jak śmieć pszne je.. A lajty to już w ogóle komedia siedzi idiota na wersalce nic nie mówi a wieksi idioci za to płacą
@krzysiomisio to że siedzi to i tak sukces, ostatnio w pracy odpaliłem sobie na małym podglądzie to gościu spał przez pół godziny a donejty leciały, to dopiero imbecyle. Tak jakbyś wziął do ręki 3 zł i #!$%@?ł przez okno, na jedno wychodzi xD