Wpis z mikrobloga

#fut

Hej, napiszę tutaj, może komuś się to nawet przyda. Odkad zacząłem grać strasznie się #!$%@?łem na grę, że moi zawodnicy chodzą mega wolno, że mam button delay etc. Ogólnie że wylew goni wylew. Myślałem, że problemem jest tylko i wyłącznie mój brak skilla (po części to nadal prawda) ale ktoś mi podrzucił myśl, że może mam problemy z monitorem/telewizorem. Akurat monitor mam wypaśny (32 cale, 2K, 144mhz 1ms reakcji) tylko ze okazalo sie ze to troche za duzo jak na xbox i w grze dawalo sie to wyczuc. jak tylko zmienilem na FHD to o niebo lepiej sie gra. Wszystko płynnie i pięknie także jakbyście mieli podobne problemy to sprawdźcie ustawienia sprzętu !
  • 4
@Asymilat: no ja robie sobie remodelling pokoju i bede mial lozko centralnie obok biurka wiec myslalem o tym aby kupic sobie jakies wlasnie 32 cale i zamontowac na scianie tak zebym mogl tez filmy z lozka ogladac. A normalnie to monitor podlaczam do macbooka i pracuje siedzac przy biurko, tylko ze teraz mam 24 cale i moze sie okazac ze to 32 bedzie dawac mi bol glowy po godzinie xd co