Wpis z mikrobloga

W tym Waszym szale, gdy braliście sobie Just Jack na Notino, ja do kosmetyków dla rodziców dobrałem dla siebie Eau de Gaga.

Trafił mi się batch z 2015 roku, czyli z początku produkcji i w sumie.... zapamiętałem je inaczej.
Bardziej herbacianie, trochę bardziej drzewnie, ale nadal są to bardzo przyjemne perfumy.
Mogę nawet rzec, że w ciemno jakbym je dostał, to bym powiedział, że jest to coś z linii Aqua Allegoria od Guerlain.
Niby jest tu skóra, a zapach jest rześki i świeży - może nie wolno wierzyć składom tak do końca ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zdecydowanie nie można.
Żadna wyśmienita sztuka perfumiarska, ale tanie perfumy też mają swój urok.
Mi tam zawsze się już będą kojarzyły z dobrą herbatą earl grey :)

#perfumy #scentlife
dradziak - W tym Waszym szale, gdy braliście sobie Just Jack na Notino, ja do kosmety...

źródło: comment_1602795558d2TUVFfxsr1kEuoqHIhwwT.jpg

Pobierz
  • 13
@mekekeke
Jak zobaczyłem flaszkę, to nie wiem czemu, ale pomyślałem o Fendi jakoś :D
Brzmi fajnie, ale mam obawy, że moglibyśmy się średnio polubić, skoro jest taki mocno kwiatowy w irysowym wymiarze.
W każdym razie jak to mówią - hidden gem :)
@dradziak: ano fendi ma podobną bryłę flakonu i korek, niestety żadnego jeszcze nie poznałem, a ponoć już wycofane i z cenami tylko gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie jest jakoś strasznie kwiatowy bo oprócz irysa jest drzewo cedrowe oraz fasola tonka, która dodaje lekkiej słodkości. Ogólny wydźwięk kompozycji jest trochę podobny do Burberry Touch for men.
@CheapiesLover: w przypadku Krizia PH takiego problemu nie ma, trwałość na dobrym poziomie, a projekcja raczej dla noszącego, ale w przypadku tych perfum nie uważam tego za wadę. Ta ćwiartka kusi, ale co z taką pojemnością zrobić, ani przelać do flakonu bo to niemożliwe, a rozbieranie w cenie niecałych 30g/ml to szaleństwo xd
@CheapiesLover: szacun Mirek, ja po x rozbiórkach nie mam już siły. Chętnych będzie dużo, ale roboty przy tym również xd Co innego jeśli ktoś weźmie chociaż za te 50zl, ale jak znajdzie się Mirek który będzie chciał tylko 20ml Krizia, za 6zl, gdzie paczkomat jest dwa razy droższy, to można się #!$%@?ć ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@mekekeke: za takie grosze to dla mnie wystarczajacy profit, ze potestuje sobie zapach w takiej smiesznej cenie, poza tym nie bede zbieral zadnych deklaracji, tylko rozbije ze 150ml od razu na dekanty i wystawie gotowce, sprawniej pojdzie, a dzieki cenie powinno szybko zejsc ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@CheapiesLover: dobra myśl z tymi gotowcami, na to nie wpadłem. Do tego kilka słów na temat zapachu i schodzi jak świeże bułeczki. Jak masz dobre cheapies to zrób coś na wzór Typka, który robi rozbiórkę raz na miesiąc, np zapachy na wieczór, na randkę, casual. Np, pakiet 5 zapachów za xx złotych. Sukces murowany