Wpis z mikrobloga

czy #naruto staje sie lepsze z czasem? obejrzalem shippuden i stanąłem na poscigu za lepiącymi ze śliny, straciłem siły do oglądania. ale teraz chce wrocic ale moze ktos ma jakies obserwacje?
  • 21
@Amenotejiikara: tak tylko napisałem, byłem ciekaw. przeciez sakurka to miala być wybranka naruto. zawsze mnie zaskakuje to jak bardzo życiowo opisuje to anime życie. psychika postaci, relacje. to że nic nie jest takie jak się wydaje. żałuję że zacząłem to oglądać dopiero jako dorosły człowiek. każde dziecko powinno to obejrzeć
@huntforfur: Obejrzyj bez filerów do inwazji Paina co najmniej (ok 170 odcinek) jak po tym Cię nie będzie ciągnąć to odpuść ale do wtedy jest poruszanych tyle wątków, że raczej będziesz chciał je skończyć. Niektórzy uważają, że ten arc w domyśle powinien być ostatnim.
lepiący ze śliny = Deidara XDDDD
@XD__: mnie to kręci slina naruto i jego wybranki, jak do tego doszło nie wiem. Czy nadal ma jakiś sentyment do sakurki? nie powiem, ich relacja burzliwa była taka ze chciałem zeby im się udało, tak jak mi się nie udało.
@huntforfur: jeżeli Ci to nie przeszkadza to oglądaj na prędkości 1.5, ja tak (a nawet na 1,75 czasem) obejrzałem całe Naruto właśnie w ten sposób XD

czy #naruto staje sie lepsze z czasem?

Wg mnie ciekawiej się zaczyna dopiero po tym początkowym arcu (po pierwszej serii fillerów) - chyba najbardziej męczący z wszystkich arców

Czy nadal ma jakiś sentyment do sakurki?

lepiej myśleć że nie ma tam poruszanych żadnych kwestii miłosnych,