Wpis z mikrobloga

@WujekGraczyk
@Ogar_Ogar
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w Intercontinentalu. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam rozprawę przed NSA. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest pełnomocnikiem procesowym, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano szukać substytuta. Na tym polega odpowiedzialność.
@WujekGraczyk ja kiedys notariusza 3x przekladalem bo klient nie byl w stanie dojechac na akt (znaczy nie byl w stanie w nim uczestniczyc). Za 4 razem najpierw pojechalem go sprawdzic, pol godziny przed aktem potwierdzalem parametry zyciowe, w gosc i tak potem przyhechal narabany ¯_(ツ)_/¯
porobionego dzień wcześniej? Mi się tylko klienci tacy zdarzyli dwa razy.. jeden dmuchnął 3.5 promila


@WujekGraczyk: mi taki jeden dwa razy przyłaził w takim stanie. Po dwóch razach zamówiłem mu "blue taxi" i darmowy hotel. Niestety nic to nie dało bo jak z 3,5 promila zszedł do zera to wylądował w szpitalu bo bo mu za szybko podniósł się poziom krwi w alkoholu.