Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić kumplowi na prezent stacje lutownicza, bo widzę że chłopak się zajawil ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajdę coś w miarę porządnego w cenie 300 zł z hot airem? Aktualnie gdy lutuje to korzysta z czegoś takiego jak [to ustrojstwo](
https://a.aliexpress.com/_BUPo0n) nie jest może super zadowolony ale też nie narzeka. Z tego co przejrzałem to do 300 zł nie ma nawet co szukać, ale czy faktycznie tak jest? #lutowanie #elektronika #kiciochpyta
  • 13
@slavoy: @MickM: Ten raz niestety nie przycebule, bo potrzebuje mieć tą stację na przyszły weekend ;) Przeglądałem wątki jaką stację wybrać, i głównie przewijała się tam opinia że w tej cenie to lepiej dać sobie spokój. Ale skoro polecacie to wybiorę albo Yhiua 852D+ lub wep 852d i myślę że kumpel będzie zadowolony. Dzięki ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MeowsAndStuff: nie ładuj się w to halasujace pudło. Brzęczy, trzęsie się i nie dmucha prawie wcale. To pierwsze co sprowadzali z Chin 20 lat temu po niewielkich zmianach. Dużo lepsze jest z wentylatorem. A jak już koniecznie ma być ta kolba, to kup osobno 858d i 936ah/dh. Większą moc.