Wpis z mikrobloga

@rybeczka: Mam taki dziwny problem z autem. Pacjent Chevrolet Cruze. Jak odpalam po dłuższym postoju to wszystko śmiga, ale wystarczy, że przejadę dosłownie kawałek i go zapalę ponownie, to wtedy podczas jazdy go jakby coś blokuje. Nie ma w ogóle mocy, jakby ciągnął za sobą przyczepę. Buczy też jakoś od strony filtra powietrza. Jak go zgaszę i znów od razu zapalę, to czasami to przechodzi. Wyświetla się błąd p0016 czyli błąd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fabren: 3 tematy dotycze klimy i podobnego objawu tylko w golfie IV robiłem w autowolt czy jakoś tak na ul Paproci. To było jakieś 1.5 roku temu jak jeszcze pracowałem jeżdżąc autem ale wiem że da się z nimi ustawić na konkretny dzień by w miarę możliwości auto wjechało odrazu na warsztat
@Fabren: @miiihau: Mam dobrego mechanika, który elektrykę tez ogarnia i zrobił mi coś z czym dwóch innych elektrykow rozłożyło ręce :D Dwa minusy: to trochę na obrzeżach Krakowa, w teorii jeszcze Kraków ale to już takie bardziej wioskowe tereny (troszkę za Nową Hutą). Poza tym gość jest mega tani, a co za tym idzie czasami ma dłuższe terminy bo masę osób z okolicy do niego jeździ (dłuższe terminy czytaj: pare