Wpis z mikrobloga

Niby #!$%@? o ladowarce.
Niby #!$%@? ze apple i zamkniety OS.
Tez tak uwazalem, ale...

Na calym rynku smartfonow NIE ma zadnego smartofona z ekranem Oled/amoled/poprostu nie IPS, ktory ma 5,5 cala i w miare sensowne parametry.

Jak narazie iphone 12 mini - "best one ever" - jak pojawi sie wersja bez 5g to kupuje od razu.
Nie podoba mi sie apple i ich polityka.
Nie podoba mi sie ios i zamkniete systemy.
Nie podoba mi sie brak ladowarki.
Nie potrzebuje sie lansowac telefonem, nie ten wiek, to tylko smartfon a nie nowa S-klasa ;)
Ale fakt jest taki ze nie ma obecnie na rynku zadnego bystrego sprzetu, ktory nie przypomina rozmiarami plyty od lotniskowca...
#apple #smartfon #iphone
  • 11
@NexciaK w xkom wrzuciłem filtrowanie do 5.5 i praktycznie nie ma nic. Motorola na e6, Samsung ma xvovera, Huawei ma y5, a wiadomka jakiego poziomu są to telefony. Też mnie jablczan #!$%@? polityką ale 12 mini to będzie dla mnie jedyny słuszny wybór
@NexciaK: ale nie pomyślałeś, że do małego telefoniku nie da się włożyć takich samych bebechów jak do dużych? Cos kosztem czegoś, dlatego ten telefonik ma baterie sprzed 5 lat, ledwie 2000mah i to pewnie podają na 3.7v zamiast 5v xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neaopoliti: powiedz to apple i sony, bo te 2marki wkładają do małych telefonów te same bebechy co do dużych, gdzie sony w conpaxtach robilo czas na baterii sporo powyżej flagowych patelni xD