Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o ekoskórze jako tapicerce siedzień w nowym aucie? Różnica 4,5k vs 10k(skóra naturalna) w cenie. Jak z trwałoscią takich plastikowych siedzeń?

#motoryzacja
  • 23
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@venom_inside: skóra w aucie ma tylko i wyłącznie dwie zalety: łatwo utrzymać w czystości i ładnie wygląda. Poza tym same wady: w lato dupa i plecy się poca, szybko się ściera, pęka, trzeba je mocno pielęgnować, żeby po kilku latach nie wyglądały jak gówno, w zimę dupa zimna, w ortalionowych dresach ślizgasz się po fotelach jak #!$%@? xD i wiele innych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@InterferonAlfa_STG: nie wiem czy się nabijasz ale odpisze na poważnie xD jak siedzisz to klima gówno ci da jak pomiędzy twoją dupą i plecami a fotelem nie ma nawet milimetra przestrzeni. Gdzie ma to ciepło uciec? Pamiętaj, skóra to najlepszy izolator ciepła.
  • Odpowiedz
@wxx71:
Czlowiek ma 5l chlodziwa i cisnienie tetnicze 1.5 bara, tak pytam powaznie czy 36.6 z bezwladnoscia (malym naddatkiem do oddania po truchcie do samochodu zakladajac ze sei spieszyles albo zwyczajnie zgrzales w upale) nie moze Ci oddac nadwyzki ciepla do 21?
Masz niewydolnosc krazenia ze Ci sie dupa poci przy temepraturze otoczenia 15 stopni nizszej?
Do tego jeszcze w aklimatyzowanej osuszaczem kabinie?
  • Odpowiedz
@wxx71: ps oczywiscie czlowiek ma cisnienie tetnicze chlodziwa 1.5 bara w spoczynku, bo jak sie zgrzejesz / podczas wysilku rosnie nawet do 2.5 bara.
W zasadzie takimi parametrami nie pogardzilby silnik spalinowy, ktory #!$%@? jednak generuje w #!$%@? wiecej ciepla.
  • Odpowiedz
@venom_inside: atermiczne szyby nie są przyciemnione.
Dobre auta to już w ogóle mają podwójne szyby. Zwłaszcza czołowe i w opcji pozostałe.
Poza efektem braku nagrzewania przez słońce jest w takich autach dużo ciszej.

@Widur: imo popatrz czy masz takie opcje i nad tym prędzej się zastanów niż nad tapicerka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: koleś, nie rzucaj tutaj jakimiś bredniami, które nijak mają się do rzeczywistości bo teoria to jedno a praktyka to drugie. Weź sobie auto z czarnymi fotelami ze skóry, wjedź se do garazu, ustaw tam temperaturę 21 stopni, potem siedź na tym fotelu z 5/6 godzin tak jakbyś jechal w trasę i następnie wstań, zobacz sobie jak bardzo będziesz miał obklejona dupę i plecy. Nawet w zimie ci się dupsko spoci
  • Odpowiedz
@wxx71: typku, jeżdżę często swoimi autami do Chorwacji. Cały czas na południe pod słońce. Nic mi się nie poci bo mam podwójna, atermiczna szybę czołową.
Jak mi się ma spocić cokolwiek jak komputer steruje i mam idealnie 21 stopni w każdym miejscu auta. Do tego suche powietrze 30% wilgotności
  • Odpowiedz
@wxx71: chciałem napisać że mózg mi się poci od Twoich bredni, ale w zasadzie nie przedstawiles żadnej tezy. Przejedź się normalnym komfortowym samochodem, wyciszonym, z porządnymi szybami, dobrze zaprojektowana klimatyzacja... A kolor skór zostaw gustom
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: więc powiem ci krótko. Takimi autami, jakie ja mam nawet w życiu nie jeździłeś. #!$%@? już trzeci czy czwarty komentarz o szybie i w kółko tylko to samo jakby ona była zbawieniem i to twoj jedyny argument w tym temacie. Gościu, słońce świeci tylko celowo na szybę? Na dach, maskę, inne szyby nie świeci? Silnik nie oddaje ogromu ciepła prosto w kabinę? To wszystko sie nie nagrzewa? Gdybym obecnie nie
  • Odpowiedz