Wpis z mikrobloga

Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques
#eaudefelix nr 8

Czyli o tym jak prawie się porzygałem.

Etat Libre d’Orange znane jest z nieszablonowego podejścia do perfum. Na swojej liście mają sporo pozycji o zabawnych, luźnych nazwach, które mają przywodzić na myśl konkretne sytuacje. Najwyższym levelem dziwactwa jest Secretions Magnifiques – czyli Wspaniałe Wydzieliny.

Na początek przyjrzyjmy się postaci psychopaty, który to stworzył. Antoinse Lie, bo o nim mowa, jest autorem takich perfum jak na przykład Armani Code, Pharell Williams Girl czy Versace Crystal Noir. Brzmi dość normalnie i nic nie zwiastuje kataklizmu pod postacią Wydzielin od ELdO.

Tym razem nie będę rozpisywać się na temat flakonu, ponieważ go nie mam (dzięki bogu).
Wielokrotnie miałem styczność zarówno z perfumami jak i ich recenzjami, które w zamyśle twórcy jak i umyśle recenzenta przywodziły jakieś wspomnienia lub chwile oddane w mniej lub bardziej udany sposób. Niemniej do tych perfum podszedłem z dużą rezerwą i dystansem, bo przecież to są PERFUMY, mogą się nie podobać ale nie mogą przyprawiać o wymioty. Psik na nadgarstek… o jaką ja naiwnością się wykazałem. Oczywiście, że mogą! Jedno pociągnięcie nosa wystarczyło, żeby wywołać odruch wymiotny. Owszem, jestem dość mocno wyczulony na zapachy, szczególnie te, które są nieprzyjemne i ciężko zapanować mi nad żołądkiem ale to przecież perfumy a nie gnijące żarcie!

To co poczułem w pierwszej chwili, to smród psich łap i mokrej sierści z lekką rybą w tle. Drugie podejście - mdły zapach brudnych, poklejonych gaci po maratonie seksualnym, kiszących się w koszu na bieliznę. Ja #!$%@?. Ciężko mi o tym pisać nawet teraz, kiedy go nie czuję. Pobiegłem natychmiast umyć rękę. Cóż. Gówno to dało, bo smród pozostał. Bardzo mdły zapach zapoconego ciała, i spermy zmieszanej ze śluzem z pochwy. Trzeba być nieźle #!$%@?, żeby coś takiego skomponować i jeszcze bardziej, żeby używać. Trwałość zapachu? 3 mycia mydłem, dwa płynem micelarnym i dopiero zapsikanie go Montale Aoud Jasmin pomogło aczkolwiek spod niego wciąż przebijał się ten mdły i obrzydliwy smród. Jeśli myślicie, że Fireplace Margieli dobrze oddaje klimat swoją nazwą, to nie wąchaliście tego. To naprawdę śmierdzi jak wyciąg ze wszystkiego co się wydziela podczas seksu. Bardzo się cieszę, że pan Lie nie wziął na tapet seksu analnego, bo jestem przekonany, że mielibyśmy tam najprawdziwszy zapach gówna spod napleta.

Pierwszy raz w życiu wymiękłem przy perfumach. To powinno być sprzedawane pod nazwą odorant a nie perfumy.
Jeśli jesteście ciekawi jak to pachnie na własnej skórze, to kolega @ReduktorGowna zadeklarował się, że rozbierze go dla was.

Nie będzie podziału na poszczególne nuty głowy, serca i bazy. Tu powinno się pisać o nutach dupy a nie głowy, narządów rozrodczych a nie serca i gaci zamiast bazy.

W składzie podobno jest: akord jodu, akord adrenaliny, akord krwi, mleko, irys, kokos, drewno sandałowe, słodka mirra.

Koncentracja: EDP
Trwałość: łącznie 5 myć i zalanie Montale Aoud Jasmin
Projekcja: nie mam pojęcia i nie chcę wiedzieć ale jednak rękę musiałem domywać kilkukrotnie, bo wciąż czułem z niej ten smród
Zapach: -2/10
Pora roku: xDDD
Okazja: xDDD
Dla kogo: Dla jakiegoś #!$%@?-fetyszysty
Zapachy zbliżone: Zgaduję, że gacie @kleboldswaifu
Najniższa cena na 13.10.2020: 311,20zł/50ml

Mój tag: - #eaudefelix
Mój Instagram: https://www.instagram.com/eau_de_felix/
#perfumy
FELIX90 - Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques
#eaudefelix nr 8

Czyli o tym...

źródło: comment_1602590815FHcpiMo74inormINj2H6n3.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@corka_mirka: to usuwam komentarz. Nie wiem, nie będę analizował cen ani legitności tego czegoś. Podałem cenę ze sklepu, w którym znalazłem, że jest dostępny i tyle. Jak ktoś ma ochotę, to niech kopie. Przecież to nie rozbiórka, że musi być najlepsza cena w kosmosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: nie dalej jak 2 tygodnie temu chyba jeszcze ta flaszka wisiała, sama się zastanawiałam czy nie rozebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w przypadku rozbiórki za racjonalne pieniądze jak na ELDO, to chętnie bym spróbowała tego wynalazku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FELIX90 @corka_mirka: Tamte z allegro polecane przez Perfumehub to też były najprawdopodobniej Eau de cigan. Zadałem pytanie sprzedającemu, dzień później usunął cały asortyment.
Obecnie czekam na odpowiedź od jednej perfumerii odnośnie dostępności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz