Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie
Mam juz 13 godzinę jazdy. Od razu jeżdżę po miescie. Placu manewrowego nie miałem, cofania nie miałem. Jak bylo u was z kursem? Jezdziliscie non stop po miescie? Czy plac manewrowy ktoś z was mial pod koniec? Bo troche sie niepokoje tym. Dr odatkowo maksymalnie instruktor pozwala mi jezdic na 3.
#prawojazdy #motoryzacja
  • 14
@Byakuya7: U mnie plac "wchodził w grę" po jakiś 6-8h jazd, i potem na prawie każdych jazdach wyglądało to tak, że 15 min placu na "rozgrzewkę", a potem jakieś 1h 40min po mieście (ewentualnie odwrotna kolejność, jak plac był zajęty) A co do biegów, to na kursie nawet szóstki (choć rzadko) używałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Byakuya7: Jestem z małego miasta pod Poznaniem i z miejscowej filii poznańskiej szkoły skorzystałem - najpierw rundka po okolicy żeby sprawdzić, jak mi idzie. Po ok. 15 minutach pojechaliśmy do Poznania, ale jeszcze nie centrum, następna jazda 2h już w centrum po trasach egzaminacyjnych. Plac miałem chyba na 6 albo 8 godzinie.
@Byakuya7: byczq, ja nigdy w aucie nie byłem, a ten mi każe na ulicę wyjechać. Na plac wjeżdzaliśmy tylko wtedy kiedy akurat musiał z ziomkami pogadać.
Głowa do góry dasz sobie radę.