Wpis z mikrobloga

@polaczyna: najlepsze, że nabijają sie z polskiego jp jako patoli, a same stosują amerykańskie 1312, a no tak to z zagranicy, więc w ich rozumowaniu dobre
  • Odpowiedz
@77023: oczywiście że tak, moim czułym punktem są ludzie #!$%@? tak ignoranckie głupoty, naprawdę nie mogę uwierzyć że można być aż tak ślepym i zapatrzonym w siebie jak ty
  • Odpowiedz
najlepsze, że nabijają sie z polskiego jp jako patoli, a same stosują amerykańskie 1312, a no tak to z zagranicy, więc w ich rozumowaniu dobre


@77023: Dla julek sprawa jest prosta, polskie = złe, zagraniczne = dobre. Tutaj nie ma raczej głębszej rozterki XD
  • Odpowiedz
@polaczyna: uwielbiam czytać te wpisy, wiedząc że życie je zweryfikuje i bieda będzie klepana, bo zamiast się uczyć pożytecznych rzeczy to będą studiować wieczorami pierdy typu czy jest 98 czy jednak 113 płci xD
  • Odpowiedz
tweeterowajulka to jego siostra, czy ukochana z liceum, do której boi sie zagadać.


@77023: Też mam takie wrażenie. Jak go wczoraj spytałem, czy "jesteś twitterową Julką, że tak wpychasz angielskie słowa do zdań?" to strasznie się obruszył i spienił, jakby go to osbiście dotykało. :D
  • Odpowiedz