Wpis z mikrobloga

@Azulana: @Pan_Gargamel: @YT_Marzyciel: @ks2m: Jaka to jest żenada. Ostatnio był nagłówek "Niepokojące wyniki badań", gdzie artykuł był o tym, że niedobór witaminy D powoduje cięższy przebieg. Zamiast napisać, że dobre wieści, bo suplementując witaminę D, przebieg choroby jest łagodniejszy, to już sieją panikę kretyni i czyta sobie takie artykuły zestresowana osoba ze stwierdzonym koronawirusem i się stresuje dodatkowo, co pogarsza sytuację. Debile i tyle.
@osaaldona: Koleżanka dopiero odkryła WP czy jak? XD Takie clickbaitowe tytuły to u nich codzienność, nabijają tym sobie wyświetlenia i kasa z reklam się zgadza. Najlepsze są jednak takie fejkowe artykuły, tzw. advertoriale, które prowadzą do jakichś szemranych (najczęściej związanych ze zdrowiem) stron, które zachęcają do kupienia jakiegoś cudownego preparatu.
@osaaldona: Ja oststnio widziałem na Onecie nagłówek o bliskim krytycznym punkcie czy tam momencie w Niemczech. Mieszkam tam więc się zdziwiłem, wszedłem a tam się okazuje, że dużo ludzi testują i laboratoria mają coraz ciężej XD