Wpis z mikrobloga

@vateras131: 3070 kosztuje 2350 zł. 3060 pewnie około 1500-1600, a 3060 ti możliwe około 1700-2000, ale co do 60 to są niepotwierdzone informację.

@Paczek_w_masle: Nie opłaca mu się nic innego. Wszystko po tej premierze to trash. Beke mam jak sprzedają 2070 super za 2000, gdzie 3070 kosztuje ledwo 300 zł więcej, a ma wydajność 2080 ti xd
  • Odpowiedz
@vateras131: 2060 teraz kosztuje jakieś 1000 zł(Tyle jest warta), a używane za 600-800. To, że sprzedają za taką cenę nie znaczy, że jest tyle wartę. Pytanie tylko jak będzie z dostępnością kart.
  • Odpowiedz
2060 teraz kosztuje jakieś 1000 zł(Tyle jest warta), a używane za 600-800


@Arriva: w zeszłym tygodniu sprzedałem używaną 2060 za 1100zł, miałem z pięciu chętnych pierwszego dnia xDD
  • Odpowiedz
@Arriva: Na razie największa beka to jest z ludzi co poskładali kompy bez kart i okazuje się że pewnie poczekają sobie do nowego roku mimo, że premiera teoretycznie była miesiąc temu. Polecasz komuś czekać na kartę, która nawet nie jest jeszcze ogłoszona, że w ogóle oficjalnie będzie i nie wiadomo jakie będzie miała osiągi. Jeśli komuś zależy to spokojnie może sobie kupić używkę serii 2xxx lub nawet można dostać nową sztukę
  • Odpowiedz
@Legoll: A gdzie możesz kupić FE? Nie to, że coś ale Nvidia wyceniła 3070 na 2350 zł z czego premiera oficjalna ma być jeszcze w tym miesiącu xd Data premiery 3070 "Dostępne od 29/10/2020" i nie jest powiedziane, że karta rozejdzie się tego samego dnia :)

@PanPrezes_PL: Przecież nikt ci nie broni. A to, że wydasz tyle samo jak za wydajność 2080 ti to już nie moja sprawa :)
  • Odpowiedz
@Arriva: Powodzenia w kupieniu FE. Nie wiem co robiłeś przez ostatni miesiac, ale jeśli liczysz na to że sytuacja będzie inna niż z 3080, to powiem Ci że będzie jeszcze gorsza bo będzie jeszcze większy popyt na wersję 3070. Kupienie tego przez 1 miesiac będzie graniczyło z cudem.
  • Odpowiedz
@Arriva: 2 razy w życiu kupiłem karty od amd, zawsze była jakaś lipa. A od kiedy pracuję w blenderze (gdzie karty amd nie działają praktycznie wcale), to już nawet nie zwracam uwagi na tą firmę.
  • Odpowiedz
@pan_warell: A więc jakie to był karty? Zawsze to jest tańsza alternatywa dla gier, budżetowa. Ja przynajmniej staram się zachęcić OP'a do ogarnięcia tematu i podjęcia świadomej decyzji, a ty?
  • Odpowiedz