Wpis z mikrobloga

Kindle Oasis 3 oraz Kindle 10 także zostały znacznie przecenione z okazji Amazon Prime Day. Kindle 10 kosztuje teraz 265 PLN: http://cyfranek.booklikes.com/post/3422852/amazon-prime-day-2020-kindle-10-i-kindle-oasis-3-znacznie-taniej
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#amazon #cebuladeals #kindle #czytniki #ebook #czytajzwykopem
Cyfranek - Kindle Oasis 3 oraz Kindle 10 także zostały znacznie przecenione z okazji ...

źródło: comment_1602570254YNOJA0vUqJmXmcz6xlJURO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyfranek: cześć, piszesz u siebie że paperwhite 4 za 87,72. Kupiłem własnie ten za 68,22. Oczywiście dostawa za ponad miesiąc i na niemiecki adres. Rozumiem że 87,72 to to samo, tylko wersja którą można wysłać do Polski?
  • Odpowiedz
@ravnov: dokładnie dla Polaków 20 euro więcej bo bez reklam no chyba ze masz blisko granicy kogoś to zamówisz taniej a tak dupa zbita, a czy z a bez reklam jeden kij
  • Odpowiedz
@Shinzin: chcesz to ci zamówię, tylko później paczkomat albo co. Tylko czas realizacji mam kosmiczny >Przybliżone informacje o dostawie: środa, 25 listopada 2020 - środa, 2 grudnia 2020
  • Odpowiedz
@ravnov: Kupiłeś tańszą wersję z reklamami, której do Polski nie wysyłają. Ja piszę z myślą o zamawianiu do PL to i ceny zazwyczaj podaję dla modeli, które są do PL wysyłane
  • Odpowiedz