Wpis z mikrobloga

Kiedy najbardziej opłaca sie kupować nową konsolę?

Z tego co pamiętam to konsole zawsze wychodziły parę miesięcy przed świętami. Czy warto czekać na święta, żeby pojawiły się jakieś promocje?

Jeśli tak to czego można się spodziewać? Chętnie bym kupił zestaw konsola + gra + drugi pad

#konsole #ps5 #xboxone #xbox #xboxseriesx
  • 34
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie kupowałem nigdy, ale wydaje mi się, że przed świętami to słaby pomysł. Na święta to przecież najwięcej dzieciaków konsole dostaje "pod choinkę", więc ceny będą zawyżane, bo przecież "dziecku konsoli nie kupisz??"
  • Odpowiedz
@lukasz-skrzypa: Też nie kupowałem nigdy i dlatego się pytam. Przed świętami wszyscy chcą sprzedać swój produkt, więc między sprzedawcami też jest konkurencja. Ogólnie w handlu najwyższe ceny są od ostatniego tygodnia listopada do tygodnia przed świętami.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Mi zależy na forza motorsport 6 czy tam 7, bo 4 bardzo mi się podobała. Zasadniczo jednak potrzebuje konsoli jako odtwarzacza filmów blue ray 4K HDR
  • Odpowiedz
@cincin27: W forze grałem przez 3 miesiące jak miałem xboxa 360 bo był tam ten tryb autovista z clarksonem. Teraz jego nie ma a w świat playstation nie zaglądałem od czasu ps1. Wybór jeszcze nie jest przesądzony, bo ps5 ma excluisivy i podobno lepsze gry dają w ramach usługi abonamentowanej. Wydawanie 370zł za grę to dla mnie szaleństwo, więc muszę się dobrze zastananowić.

Nie zależy mi na oszczędności na samej
  • Odpowiedz
@cwlmod: To zależy, czy myślisz o przyszłościowej konsoli, czy raczej takiej. że za 2 lata kupię inną lub nie pogram w nowe tytuły. Ja osobiście wstrzymałem się i kupię raczej nowego xboxa serii X, aby mieć sprzęt na kilka lat i w razie czego pograć sobie w jakieś gry za pół darmo z Game Passa.
  • Odpowiedz
@nophp: Na pewno kupię nową generację. Już raz kupiłem xboxa360 dwa lata po wyjściu xone i się okazało że mój nabytek nie za bardzo się do czegoś nadaje. Przynajmniej pobawiłem się kinectem
  • Odpowiedz
Ale bieda z tym PS5. Na stronie euro nawet opisu nie ma. Widzę sony jak zwykle ma wszystkich w dupie, a biznes to biznes :/

@cincin27: Przejrzałem je, takie średnie bym powiedział. Największa oszczędność to chyba jest w combo z nowym codem -50zł. No ale nie spodziewam się teraz rabatów.

Pytanko: Jakie słuchawki się kupuje do konsoli? Wydawało mi się że kiedyś dodawali takie proste headsety z mikrofonem, ale teraz
  • Odpowiedz