Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@WideOpenShut: zawsze jestem zdemotywowany na start ale przy deszczu wyjątkowo i nie dlatego że pogoda paskudna tylko dlatego, że sam dźwięk uderzających kropel znakomicie mnie usypia i nie chce mi się ruszyć dupy z łóżka ()
  • Odpowiedz
@Will_Donner: @apatozaur: a macie trochę $$ odłożonego albo mieliście ? Obecnie z kasą słabo ale z czasem gorzej bo #pracbaza no i sobie myślę że jakbym miał chociaż z 500zł to bym po górach połaził latem/wczesną jesienią czy tam wiosną. Zróbcie sobie główny szlak Beskidzki czy tam główny szlak Sudecki :D albo coś innego co wymaga czasu np autostop do Portugalii czy Norwegii - ale to
  • Odpowiedz
@WideOpenShut jak musiałem naginać na pociąg, potem przesiadki na komunikację miejską to tak właśnie miałem. Jednakże od kiedy śmigam autem podły humor jakby znikł. Czysto, pachnie, schludnie, nie mokne, nie marznę, no i najważniejsze nie ma ludzi xD głównie przygłupiej młodzieży głoszącej swoje kocopoły. Czasem jak rownam się z autobusem albo tramwajem, gdy stoimy na czerwonym, to na nich spoglądam, jak są ściśnięci jak sardynki w puszce i wiesz co?

  • Odpowiedz