Wpis z mikrobloga

D1S, może ktoś coś ciekawego polecić w dobrych pieniądzach i sprawdzonego źródła?
Mam PHILIPS XENSTART, 4300k, chciałbym coś o bardziej jasnej/białej barwie. Aktualnie prawa lampa świeci całkiem spoko, lewa robi się już coraz bardziej ciepła i mnie to denerwuje :)

#motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
@LrPrl w Volvo używam Yeaky 5000k. Idealne jak dla mnie. Od roku zero problemów, linia odcięcia bardzo ładna w D2r. Używałem też w Lexusie w D4s ten sam kolor 5000k. Ani nie męczy oczu ani nie za żółty.
  • Odpowiedz
@LrPrl używałem Bosmy. Nigdy dłużej niż rok nie dały rady. Dodatkowo w lampie bez soczewki rozkład światła tragedia. Osobiście polecam albo OEM/Philips albo Yeaky.
  • Odpowiedz
@LrPrl aliexpress. Wszystko jest z Chin to co masz na alllegro jest bo to produkt chiński. W Szwecji Yeaky są mega popularne właśnie 5000k na śnieg.

Bosme brałem na stronie producenta
  • Odpowiedz
@niezawodny: Cóż, na aliexpress kosztuje to grosze - przetestuje jak się będą sprawowały w porównaniu z tymi Philipsami.
Ogólnie żywotność dla mnie jest drugorzędną sprawą bo mam DRL seryjne, więc xenon pracuje stosunkowo mało. Staram się też nie używać długich w dzień - bo to bixenony... :x
  • Odpowiedz
@niezawodny: już jakiś czas jeżdżę i są spoko, światło białe popadające lekko w niebieski (6000k), jak świeca w porównaniu ze starymi? Wydaje mi się że tak samo ewentualnie na lekka korzyść tych żarówek no ale są nowe w tamte już były wypalone trochę :p
  • Odpowiedz