Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś dobrego stomatologa w Warszawie? Mam siódemkę do leczenia kanałowego, leczyłem ją weekendami w swoim mieście, ale czuje, że lepiej poszukać lepszego dentysty. Moja dentystka dwukrotnie zatruła mi zęba, mimo to dalej boli i zapewne na następnej wizycie znowu nie zacznie go leczyć.. Poleci ktoś solidnego dentystę w stolicy, który jednocześnie nie zrujnuje portfela? Blisko mnie jest dental-studio, był ktoś, jakie opinie?

#stomatologia #dentysta #stomatolog #zeby #warszawa
  • 14
@SeekSouls: Ale "trucie" nie służy do czyszczenia zęba z próchnicy, dlatego właśnie zaciekawił mnie twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dewitalizacja służy do zabicia miazgi, próchnicę usuwa się najczęściej wiertłami stomatologicznymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: Ja #!$%@? xD Przeciez nie napisałem nigdzie ze trucie ze złe wyczyszczenie. Napisałem ze #!$%@? na tego zęba i tyle.
Wiem co i czym się robi.
Zle usunięta prochnica wpływa na bol zęba. I żadne trucie wtedy nie pomoże.
@SeekSouls: Nie, właśnie o to chodzi, że wypisujesz bzdury. Ząb boli w powyższym przypadku, ponieważ miazga jest w stanie zapalnym. To spowodowało większy dopływ krwi do jamy zęba, a że jama zęba jest przestrzenią ograniczoną, to wzrasta w niej ciśnienie. Wzrost ciśnienia powoduje ból. Nie próchnica. Zatem nie, nie wiesz. I może posłuchaj kogoś kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próchnica rzadko sama w sobie powoduje ból,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: Gdybys nie wyszła na taką zarozumiałą to bym tak zrobil. Niestety sprawiłaś na mnie inne wrażenie dlatego jest jak jest. No ale w sumie jest mi to obojętne.
Napisałem po swojemu po prostu cxemu go boli a odczułem jedynie z Twojej strony #!$%@? się a nie próbę wytłumaczenia.
Miłego dnia.
@SeekSouls: Nie, nie próbowałam się wywyższać, tylko dbam o edukację w kwestii stomatologicznej, ponieważ w szkole niczego nie uczą. 99% wykopków w takiej sytuacji odpowiada dziękuję, ty jesteś może z 5-6 przypadkiem, który się nadął i upierał, że wie lepiej, zamiast przyjąć coś do wiadomości. Tobie również!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: Wystarczyło od razu napisać, że się mylę i napisać kim jesteś. Chociaż nie tyle co się mylę a użyłem złego nazewnictwa.

99% wykopków to specjaliści więc wątpię aby się przyznali.

A co do wywyższania się. Cóż. Tak to odebralem.

Więc na zakończenie - wybacz ze użyłem złego słownictwa jednak na przyszłość dobra rada. Nie kręć tematu tylko od razu mów co i jak a nie będzie wtedy takich sytuacji :)