Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Za niecałe eee dwie godziny gramy z kim? Z Włochami, brawo Romku... Zamiast zagrzewać naszych do wa...walki, to wiecie co ja eee słyszę? A to Krychowiak nie pasuje, a to zły Bere...? Bereszyński. A ja wam zadam take pytanie... czy wy wiecie, w jakim klubie on na co dzień występuje? W Sampdorii, czyli gdzie? W Italii, brawo panie Romanie... Ja wam muszę powiedzieć, że ja eee grałem kiedyś w Serie A i zapewniam was, że to doświadczenie najlepiej przygotuje obrońcę na mecz z Włochami. Bo panowie, jake my mamy na lewej stronie opcje? Co proszę? Ty Bożydar mówisz, że Krabownik albo Jóźwiak, ale to są młode chłopaki... Ale jak, że ja tyle opowiadam o dawaniu szans młodym? Panowie, ja nie tylko eee mówię, ale żeśmy jako PZPN wprowadzili system Pro Junior. My tu w Polsce lubimy polemikie, my lubimy dyskutować, ale my tu od wczoraj kreujemy atmosferę, że eee teraz to tylko tenis. A ja tu mam ze sobą tako książkę... Co tu jest na okładce na...? Napisane, Romeczku? [Kołtoń odczytuje: BONIEK]. Zgadza się. No i jak to eee jest, że zewsząd słyszę, że Boniek się nie nada...? Nadaje, a tu o nim książki piszą? Co takiego? Ale jak, że o Jurku też napisali?! Ale zaraz, chwileczkę... Jaki "Mistrz i Małgo... eee... rzata"?! No nie panowie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać... Ja apeluję o trochę zaufania wobec eee Jureczka i sami zobaczycie po tym meczu, że eee było warto.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Za niecałe eee dwie godziny gram...

źródło: comment_1602436677ao65oeAWvFEwgqcLHnm5jJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@aut91 dajcie spokój, hejtuje tvp, ale tvpsport dzisiaj obsadą zamiata i połyka polsat. Borek, Smoku, Lasek na majku i.. Sylwia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz