Wpis z mikrobloga

Haha Polsat pokazał bramki z meczu Polska Niemcy 2-0 z jakimś randomowym ambientem stadionu. No bo kto wtedy komentował mecz? Mateusz Borek ( ͡° ͜ʖ ͡°) żenująca stacja
#mecz #kanalsportowy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateee Wiem że Borek ma dużo fanów i tych tak zwanych hejterow. Miał tam kilka wpadek, ale ja go zajebiście lubię, lubię jak komentuje, podziwiam jego pamięć, do składów, nazwisk, meczów nawet z przed wielu lat, a to dlatego bo jako dziecko, nastolatek oglądałem na Polsat Sport jak z Romkiem Koltoniem komentował Bundeslige i Erstedivisie gdy grali tam Krzyżówek, Wichniarek, Kosowski, Niedzielan itd i wtedy polubiłem tych dwóch gości bo mieli
  • Odpowiedz
@serczi: Czym ta pamięć się objawiała? Bo chyba jesteś świadom, że oni wcześniej wiedzą co komentują i mogą się do tego przygotować. Nawet Smokowski zwany żel Padlo Quebo pokazywał kiedyś zeszyt z notatkami. Borek jako komentator jest Ok, ale wiedzę merytoryczną ma bardzo mierną...
  • Odpowiedz
@Dementia_Praecox Wystarczy pooglądać jakies pogadanki na kanałach sportowych na yt na często jakiś rozmówca/gosc zrobi odległa dygresje a Borek ma do tego jakąś opowiastkę i to z wymienieniem dat, stadionow, angnedot, składów, bramek itd. ja nie mówię o przygotowaniach do komentowania meczu.
  • Odpowiedz