Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, gdzie we #wroclaw najlepiej zamówić blat do biurka?
Chcę kupić stelaż z mechanizmem elektrycznej regulacji wysokości i do tego dokupić blat na wymiar. Raczej płyta meblowa niż drewno.
Interesuje mnie rozmiar ok. 180x80cm, byłem już pytać w Casto i Obi ale tam mają głównie blaty kuchenne o szerokości 60cm.
Miałby ktoś do polecenia jakieś miejsce gdzie mógłbym taki większy blat ogarnąć? Idealnie byłoby z opcją dowozu.

#meble #biurko #majsterkowanie
  • 11
via Android
  • 1
@Herrera_ Zrobiłem jeszcze inaczej, planowałem kupić oddzielnie stelaż elektryczny do biurka na olx, okazało się, że sprzedawca zajmuje się też wycinaniem i oklejaniem blatów więc kupiłem i blat i stelaż u niego.
Idzie to wszystko z Warszawy, więc całość za przesyłkę wyszło 200zł, ale we Wrocku też musiałbym po blat podjechać (tam gdzie dzwoniłem nie oferowali transportu) a nie mam aktualnie swojego samochodu, no i za przesyłkę stelaża musiałbym zapłacić, tu idzie
@LuGo_: Kupiłem z olxa, od tej laski: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/3bJt9/?redirectCount=1
To generalnie jakaś firma z Warszawy i tak jak pisałem blaty też robią.
Stelaż i blat przyszły oddzielnie, ale wszystko super zapakowane. Działa bez zarzutu.
Jedyne do czego się mogę przyczepić to inny kolor blatu niż zamawiałem. Miał być dąb naturalny, a przyszedł dąb jasny. Zwróciłem na to uwagę, ale nie cisnąłem o zmianę czy jakiś zwrot, bo ten również (a może nawet