Wpis z mikrobloga

@Lukaszek555: jakość xDDDDDDDDDDD
Masz namyśli ćpuno streamy i latanie #!$%@? wie gdzie z drugim ćpunem? Nie rozśmieszaj mnie.
GTA Warszawa jednorazowo było ok, #!$%@? ludzi w autobusie też fajne na jeden raz. Reszta to był #!$%@? dramat. Jedyne co to ZelmerFucker raz uratował streama, ale Papryk nie miał z tym nic wspólnego
  • Odpowiedz
@marv0oo: Przyjacielu, > ale Papryk nie miał z tym nic wspólnego
Nie pisałem nic że Patryczek dymił, pisze ogólnie o streamach. Za dużo wywnioskowałeś z mojego jednego zdania xD

Generalnie co do ilości streamów, trwałyby one dalej gdyby nie służby federalne, w każdym bądź razie to nie jest koniec
  • Odpowiedz
@Lukaszek555: to niech tam sobie streamuje, ale patostream to to nie jest. Co najwyżej stypastream
Nadal będzie wciągać i włóczyć się bez celu z tym drugim ćpunem, więc oglądanie czegoś takiego jest daremne
  • Odpowiedz
@marv0oo: Tzn. domniemuje że mimo wszystko i tak będziesz oglądał ze względu na to że dymogenne patostreamy już nie wrócą na polski YT, zatem drogą eliminacji i tak zostaniemy na scenie jako ostoja patostreamów.

Po części jestem w stanie cie zrozumieć, bo sezon 2 nie trwał zbyt długo i nie zawsze było fenomenalnie, natomiast nazywanie ogółu streamów jako stypa już jest niesłuszne moim zdaniem
  • Odpowiedz
omniemuje że mimo wszystko i tak będziesz oglądał


@Lukaszek555: to masz złe domniemania, bo jak mam oglądać/słuchać w tle 2 ćpunów, to wolę odpalić albo normalne streamy, albo muzykę. Albo nawet Srocza odpalić. I tak robiłem pod koniec tego "drugiego sezonu" i tak będę robił jak się nic nie zmieni, a jestem niemal pewien że się nie zmieni.
  • Odpowiedz
natomiast nazywanie ogółu streamów jako stypa już jest niesłuszne moim zdaniem


@Lukaszek555: może i niesłusznie, bo jakbym miał to bardziej określić to bym Patryczka nazwał zakłamanym ćpunem, który w tym krótkim sezonie poleciał w #!$%@? wystarczającą ilość razy.
I żeby nie było - do tego drugiego sezonu podchodziłem optymistycznie. Ale po tym jak wyglądał to do "Trzeciego" podchodzę z dużym dystansem, bo widzę jaki jest Patryczek
  • Odpowiedz
@marv0oo: widzę że patrzysz z roli widza tylko sezon 2 był by dalej wracałem do formy ale ilość zgłoszeń utrudnień sprawiło że jest jak jest postaw sie w mojej sytuacji
  • Odpowiedz
@Lordzik: a #!$%@? mnie obchodzą zgłoszenia. Przez lecenie w #!$%@? mam na myśli że np. szedłeś się naćpać do domu i mimo obietnicy powrotu na miasto, to z domu nie wychodziłeś.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nie pakietam szczerze przez ten maraton nosowy który był najgorszą opcją którą mogłem zrobić możliwe że tak było niszczy to głowę na szczęście odstawilem to gówno więc mogło tak być ale nie pamietam
  • Odpowiedz