Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Cały kraj żyje dziś sukcesem Igi eee Świątek... Roland Garros, Paryż, generalnie wielkie osią... Osiągnięcie. Wiem, bo ja sam często grywam będąc w eee Rzymie. Ale panowie, wiecie co mnie denerwuje w tym eee profesjonalnym, wyczynowym tenisie? Przerwy medyczne. Jak nie możesz, to eee do domu. Co takiego? Ale mówisz Mateusz, że przydałoby się to wprowadzić w piłce...? Ale co ma piernik...?! W piłce jest eee kontakt, faul, itd. Ja wam zadam take jedno pytanie: kto waszym zdaniem zasługuje na tytuł eee sportowca roku? Co? Bła... Bałachowicz, tak? Ale jak Zmarzlik?! No nie, panowie... a kto został piłkarzem roku w eee Europie? Robert... Lewandowski, brawo Romku. My naprawdę ostatnio żeśmy zwario... Zwariowali i mamy jakaś eee tendencję do krytykowania w polskim futbolu wszystkiego co eee możliwe. Żeśmy wygrali z silną ostatnio Finlandią 5:1 i jakoś nie słyszę pochwał pod adresem Jurka. Co takiego? Ty Tomeczku mówisz, że Finowie to eee nie jest silna drużyna, ale oni awansowali do Euro. Ale co z tego, że połowa kontynentu też?! Panowie, wy tu chyba na siłę chcecie eee udowodnić, że polscy trenerzy to wiel... wielbłądy. Co chwila tylko słyszę: Jurek to, Jureczek eee tamto... Co takiego, że w tym tygodniu jeszcze go nikt nie skrytykował?! Prawda panowie jest taka, żeśmy jako związek wprowadzili takie rozwiązania, dzięki któremu eee nasi szkoleniowcy mogą się rozwijać i pokazywać swój kunszt... Ale zaraz, chwileczkę... Ale co Michniewicz? Panowie, Czesiek przegrał mecz z Legią, ale co my jako PZPN... Ale co z tego, że z reprezentacją eee młodzieżową też?! No nie panowie, tak to my nie będziemy rozmawiać...

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy

a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Cały kraj żyje dziś sukcesem Igi...

źródło: comment_1602354073h9v65ibsWmxuAk712Q7FTM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz