Wpis z mikrobloga

@programista4k: nie mam pojęcia jak to jest możliwe że ktoś jest takim budowlańcem, przecież taki człowiek to robot jakis, napjerdala po 10 godzin dziennie na zewnatrz w róznych temperaturach. To jest niepojete jakie oni mają twarde organizmy.
Mam znajomego który robi w wykończeńówce a po pracy wali alkohol i w weekend to już ostro wali i dalej sobie spokojnie pracuje na kacu. Jak to jest możliwe że jesteśmy tak bardzo różni
@hansschrodinger: w moim przypadku to infekcja jest powodem, jakbym był zdrowy to bym też tak mógł #!$%@?ć. Jak jadłem antybiotyki to lazłem na piechotę 3 km do roboty, pracbazowałem 8 godz., robiłem zakupy, szedłem na siłownie i jeszcze tyle sił miałem że bym ogródek przekopał.
A teraz to wstanę i już zmęczony.
@programista4k: troche wygryw byłeś, dowaliła ci ta choroba srogo, musi mocno boleć taki upadek.
z tym że pracowałeś przed kompem to i siłe na siłownie potem miałeś. Ja nigdy nie miałem nawet tej dynaminy, no nie pamiętam abym był energiczny, jakiś zyebany organizm mam od początku albo od wielu lat, nie wiem. Pamietam jak bylem jeszcze 20 paro latkiem i jak malowałem deski to musiałem robić częste przerwy, co do kurvy
@programista4k: nie wiem ja miałem boreliozę coś koło 2 tygodni brałem biotrakson poczułem się lepiej ale rok musiałem się ogarniać i nastawiać psychicznie do powrotu do "normalności" i bardzo mnie zmieniła ta "borelioza" piszę w cudzysłowiu bo miałem podejrzenie neuroboreliozy i takich objawów jak ja miałem nie ma w normalnej boreliozie, dzięki za poprawkę nawet czasami w podstawach człowiek się gubi

Wybierz się na testy western blot no i weź ogarnij
@zapalsobiekota: no widzisz to pewnie byles standardowo niedoleczony, ale organizm to zwalczył. Te wytyczne NFZ to są chyba z lat 80, a bakterie ewoluowały przez ten czas.
Leczyłem się u zakaźnika wiele lat. Brałem dużo antybiotyków. Jak biorę to jest git, jak odstawiam to znów zabawa...
@programista4k: brałem biotrakson, chodzi mi o to że #!$%@?ło mnie od razu w neuroboleriozę nie miałem wcześniej podejrzenia, jedynie trochę za późno zareagowałem, ale to ja #!$%@?łem, no cóż przynajmniej są jakieś pozytywy tej choroby, zobaczymy jeszcze czy w organizmie się coś stało za parę lat, ale mam nadzieję że nie będzie jakichś masakrycznych powikłań