Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebne opinie o Espiro Investment. Biorę się wreszcie na poważnie za budowę i badam rynek. Wysłałem zapytanie do kilku firm budowlanych i to między innymi oni zrobili na mnie najlepsze wrażenie. A o ile o konkurencji jest w internecie całkiem sporo opinii, to o Espiro prawie nic sensownego nie znalazłem. Jak już są jakieś opinie, to prawie wyłącznie pozytywy, co szczerze mówiąc wydaje mi się nieco podejrzane w przypadku firmy budowlanej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dlatego jeśli znajdzie się tu jakiś ich były klient Espiro Investment, będę mega wdzięczny za info.

#espiro #investment #opinie
  • 33
  • Odpowiedz
To, że nie znalazłeś o tym całym Espiro Investment zbyt wiele opinii wcale o niczym nie świadczy. Może po prostu są na tyle dobrzy, że ludzie ich nie hejtują? Bo wiadomo, prawie nikt pozytywnej opinii nie napisze z własnej nieprzymuszonej woli. Jak usługa wykonana dobrze, to przechodzi się z tym po prostu do porządku dziennego, bo przecież zapłaciłem, etc. A jak coś jest nie tak, to zaraz hurr durr i ludzie obsmarowują
  • Odpowiedz
@maRRoKKo: no w sumie racja. Może wciąż jeszcze są dobre firmy budowlane. Co nie zmienia faktu, że chętnie przygarnę jakieś opinie o Espiro Investment. Jakiekolwiek. Więc temat jak najbardziej aktualny.
  • Odpowiedz
potrzebne opinie o Espiro Investment. Biorę się wreszcie na poważnie za budowę i badam rynek.


@damian-zych: O ile dobrze kojarzę, to właśnie firma espiro kompleksowo ogarnęła budowę mojego brachola pod wawką. Jeśli temat wciąż aktualny to daj znać, dopytam go o opinię na ich temat. Akurat będziemy się widzieć na weekend jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z firmą Espiro Investment podpisałam umowę z początkiem września tego roku. Umowa dotyczy kompleksowej budowy nieruchomości w pod Warszawskiej Zielonce. Jesteśmy aktualnie na etapie adaptacji projektu oraz załatwiania formalności związanych z budową. Na ten moment nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Serio, nawet gdybym chciała, to nie mam za bardzo się do czego przyczepić. Praktycznie wszystko co związane z projektem, budową, etc, ogarniają we własnym zakresie i jak na razie robią
  • Odpowiedz
@damian-zych: Ogólnie rzecz biorąc brachol wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Espiro Investment. Co szczerze mówiąc mnie trochę zdziwiło, bo on jest z natury takim marudą raczej i przeważnie trudno mu dogodzić. Wychodzi więc na to, że firma jest rzeczywiście tak dobra, jak opisała to powyżej @roksii
  • Odpowiedz
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale budowałem dom z firmą Espiro, więc może moja opinia ci się przyda mireczku. No więc zacznę od tego, że jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Wydaje mi się, że dobrze wywiązali się ze swojej roboty. Oczywiście ekspertem budowlanym nie jestem żeby to rzetelnie oceniać, ale jako laik w temacie budowlanki nie mam raczej podstaw do narzekania. Wszystko co fachowcy z Espiro mieli do zrobienia zrobili
  • Odpowiedz
@DarioOo: Dzięki za opinię. W zasadzie to już podpisałem umowę z Espiro Investment, ale temat wciąż aktualny. Zawsze warto wiedzieć, czego można się spodziewać na kolejnych etapach budowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo na ten moment jest ok, ale jak będzie to się dopiero zobaczy. W każdym razie jakbyście mieli dla mnie jeszcze jakieś opinie na ich temat, to piszcie tu czy na priv. Będę wdzięczny (
  • Odpowiedz
@damian-zych: spoko, nie ma sprawy. Jakbyś chciał dopytać o coś konkretnego, to pisz na privie, chętnie pomogę. Ogólnie jednak nie powinieneś się rozczarować współpracą z Espiro, oni naprawdę znają się na swojej robocie, a przynajmniej tak było jak ja z nimi budowałem.
  • Odpowiedz
Szukając firmy, która wybuduje mi dom, duży nacisk kładłam na podejście do klienta, drobiazgową analizę projektu oraz pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, bo sama nie miałam na to czasu. Po przeszukaniu różnego rodzaju stron w poszukiwaniu opinii oraz po zapoznaniu się z wieloma ofertami postanowiłam zdecydować się na firmę Espiro Investment. I nie rozczarowałam się. Totalnie kompleksowo podchodzą do zlecenia. Nie musiałam sama praktycznie niczego załatwiać. Podejście do Klienta genialne - wszystkie
  • Odpowiedz
Ja nie żałowałem podjęcia współpracy z Espiro Investment i Tobie życzę tego samego. W sposób fachowy, rzetelny i godny uznania zajęli się wszystkim począwszy od projektu, na który poświęcili naprawdę dużo czasu, poznając moją wizję i tłumacząc mi dlaczego pewne moje pomysły są kompletnie nieopłacalne a skończywszy na aranżacji wnętrza i zagospodarowaniu terenu wokół mojego domku jednorodzinnego. Należą im się słowa uznania za profesjonalne i kompleksowe podejście, za dostępność dla klienta i
  • Odpowiedz
O Espiro Property mam bardzo dobre zdanie. Budowali dla mnie dom jednorodzinny pod Warszawą. Pozytywnie zaskakiwali mnie podczas naszej współpracy, dlatego teraz chętnie dzielę się swoją opinią.
Co prawda dom budowali mi już 4 lata temu, ale dobrą opinią warto się podzielić. Lepiej późno niż wcale, jak to mówią ;)
Mnie interesowała kompleksowa obsługa, tak żeby ja miała jak najwięcej z głowy :) Espiro Property zdecydowanie sprostali temu zadaniu.
  • Odpowiedz
@ilka85: Ahhh ok, rozumiem. W takim razie dzięki za kolejną opinię i zaangażowanie w wątek. Ja sam jak szukałem firmy to ciężko było znaleźć jakieś opinie o nich. Szukałem wśród różnych firm, ale jak tak patrzę w necie, to mam wrażenie, że jak ktoś chce pomarudzić, czy jest niezadowolony to opisze to na 10 forach i portalach :P Ale jak ktoś jest zadowolony i współpraca była ok, to cicho siedzi i
  • Odpowiedz
@damian-zych: spoko, nie ma problemu. Ja to całkowicie rozumiem. Espiro Property polecałam też potem po rodzinie i znajomych. Bo jak ktoś szukał firmy do budowy domu, to właśnie było ciężko z jakimiś opiniami w necie o różnych firmach. Albo o niektórych firmach były opinie skrajnie negatywne, to wtedy wiadomo, że takiej firmy najlepiej unikać. W każdym razie o Espiro Property roznosiłam wieści pocztą pantoflową, bo każdy jak widział jak mój dom
  • Odpowiedz