Wpis z mikrobloga

"Osoba, która odmówi zakrycia ust i nosa będzie musiała mieć ważne zaświadczenie lekarskie lub inny dokument potwierdzający całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia psychiczne, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim lub trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa."
Rzecznik komendy głównej policji

Więc możesz szczylu jeden z drugim zapomnieć o tekstach typu "mam astmę". Powinni jeszcze dać możliwość przyku%!%nia Ci z baniaka xD

#koronawirus
  • 12
@jakostobedzie: 3 czerwca? Oni tak srają ustawami covidowymi, że coś wydane 3 czerwca mogło być już nieaktualne tydzień później, chcesz to sobie #!$%@? ryzykuj ;)

Ja z kolei opieprzam każdego bez maski po równo, starszy, młodszy, szczurek czy byczek. Na razie nie trafiłem na nikogo, kto zareagowałby agresją, ciągle liczę, że zrobimy sobie fight club xD
@Neganx: mogą srać tym rozporzędzeniami, ile by ich nie wydali dalej są niezgodne z nadrzędnym aktem RP jakim jest konstytucja. Ryzkuje od marca i żyję, jedynie ktoś ma jakieś ale to w biedronkach, lidlach, auchanach ważące 120 kg grube baby z obsługi trujące dupę o maseczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakostobedzie: no ok, ale dla mnie brak maseczki to chamstwo, to nie ma chronić Ciebie tylko innych. Brak maseczki traktuję jako atak na moje zdrowie, więc dalibyście spokój i założyli na 5 minut