Wpis z mikrobloga

#alipaczka #aliexpress
Siema!
Czy wszystko ok z moją paczką?
Zamówiłem niedawno pierwszy raz z ali i paczka miała dojść do paczkomatu ale w trackingu na aliexpress widnieje mój adres domowy. Wyczytałem że paczki z numerem 0045.... dochodzą przez pocztex. Jeśli mogę umówić się z nimi na odbiór mojej przesyłki w placówce pocztowej to w sumie mi pasuje, tylko status na trackingu alipaczka wydaje mi się być podejrzany (od kilku dni się nie zmienia, nie ma większych szczegółów). Czy z moim zamówieniem jest wszystko spk i czy po dotarciu do Polski będę mógł odebrać paczkę na mojej poczcie zamiast czekać na kuriera? Dodam jeszcze że aliexpress twierdzi że paczka została przyjęta przez linię lotniczą (status też sprzed kilku dni)
Pobierz Norbiebuoy - #alipaczka #aliexpress
Siema!
Czy wszystko ok z moją paczką?
Zamówiłem n...
źródło: comment_1602105660gTq2DtzWyiVK2kX9Cvw8kC.jpg
  • 13
@Norbiebuoy: miałem podobną sytuację w wakacje. Zamówiłem do paczkomatu, ale chinol oczywiście fake tracking i nadał na adres paczkomatu pocztą polską. Numery trackingowe inpostu zaczynają się od 65 a poczta polska 0045. Sprawa wyglądała tak, że paczka dotarła do kraju, później do najbliższej placówki poczty i od razu dostała status, błędny adres - adresat nie mieszka pod tym adresem i miała zostać zwrócona z powrotem do chinola. Akurat miałem wolny dzień
Pobierz neosrts - @Norbiebuoy: miałem podobną sytuację w wakacje. Zamówiłem do paczkomatu, al...
źródło: comment_1602167357NoZAXCQQH03U33yGarAvwQ.jpg
@neosrts Dokładnie, kazali mi się kontaktować z pocztą po dotarciu zamówienia do Polski, ale tracking rozpoczyna się od 0045 i ali podaje że paczka zmierza na mój adres domowy ustawiony na moim koncie. Czekam tylko żeby paczka dotarła do Polski i pobiegnę na pocztę dopytać się o nią.