Wpis z mikrobloga

Pozytywnie zaskoczony jestem jak działa całe Sprout, mieli odsuwać w pewnym momencie Dychę od składu i wrócić na komunikacje w języku niemieckim, potem decyzja żeby dołączył snatchie i teraz lecą sobie na tym tier 2 jak talala.
Potencjał na solidne top 15 jest chyba co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 2
@Lopata997: Jest. Od jakiegoś czasu jest znacząca różnica w stabilności zawodników, a momentami są jeszcze w stanie zagrać w trybie GOD MODE i co ciekawe, to potrafi to każdy z nich- Spiidi na wykończenia rund, Denis daje przewagę na starcie i kontroluje agresywnie mapę.

PS. Dycha mocno się zmienił w tym składzie- kiedyś grał zdecydowanie agresywniej i solowo.
@Lopata997: jak dla mnie sprout osiągając stały postęp jest w stanie nawet wbić do 10 na koniec sezonu. Jeśli to się faktycznie stanie to ciekawe będzie czy sprout rozsprzeda skład tak jak to było w przypadku syrsona i k1to odchodzących ze sprout przed rokiem. Dycha w arcy miał dopiero papiery na granie na wysokim levelu, pomimo świetnych statystyk byłem lekko do niego sceptyczny. Teraz bez żadnych wątpliwości jest top1 graczem w