Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zmarł mi ojciec, własciciel konta #orange Love - był pod niego podpiete 4 numery, jako że głównym numerem było konto mojej matki, Pani z Orange twierdzi, że jej numer zostanie utracony.
Jako że wiekszosc sieci oferuje przeniesienie numerów i ofert, to szukam teraz jakiejś sieci komórkowej z internetem, która nie jest droga, nie robi problemów z przeniesieniem numeru i ma dobre zasięgi w średnich miastach (do 50k mieszkanców). Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś zaproponował jakąś sieć. Z góry dzięki za pomoc

#internet #telekomunikacja #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednorybek: kwestia zasięgu to sprawa lokalizacji stacji bazowych. T-Mobile i Orange ogólnie mają najlepszy zasięg. Orange odpada, T-Mobile nie polecam bo jest problematyczna z obsługą. Play ma kiepską sieć. Masz zasięg s często ludzie nie mogą się dodzwonić. Zostaje Plus lub jakieś operator wirtualny na plusie. Na bym wybrał a2mobile, prepaid 19.90 nolimit, na doładowania Plusa.
  • Odpowiedz
@Szynk44: własnie numer osoby zmarłej możemy przenieść (według tamtej Pani z Orange) a numer Mamy ma zostać utracony, co mnie cholernie dziwi, więc mówisz że tylko reklamacyjnie można cokolwiek zdziałać? Dzięki wielkie za namiary.
@Ramone: Interesował mnie stacjonarny, z tego co patrze to tylko Orange obsługuje moją okolice, do Mobilki jakos nie jestem przekonany.

Dzięki wam wielkie za pomoc, będe sie musiał chyba z Orange pomęczyć narazie
  • Odpowiedz