Wpis z mikrobloga

  • 4
Mireczki, dostaje takiej paniki jak nie mogę zasnąć, że dramat. O 6 wstaje na zajęcia, czyli w sumie za półtorej h, a leżę w łóżku od 22
  • 20
  • Odpowiedz
@Epg_: Fatalny stan bo im więcej się denerwujesz tym mniejsza szansa na uśnięcie, a denerwujesz się bo nie możesz zasnąć, znam za dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Epg_ kup sobie melatoninę w aptece bez recepty. 30 tabletek 5mg za 30zl. 2.5mg przed snem ci styknie. Moment zaśniesz. Nie pchaj się w żadne gówno od psychiatry.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kacius swoją drogą - to nie u każdego wygląda tak, że taka melatonina pomaga. Zdrowo się odżywiam, regularnie uprawiam sport, chodzę spać o (a raczej próbuję spać) stałych porach i generalnie no bardzo staram się wszystko robić tak, żeby spało mi się dobrze. Niestety mój problem jest na tyle duży, że leki ziołowe czy nawet jakieś benzo i tym podobne leki uspokajające średnio mi pomagają
  • Odpowiedz
  • 0
@Epg_ ok, nie wiedziałem, że aż taki problem. Mi melatonina pomogła, ale no nie miałem takich przygód :) w takim razie tylko dobry lekarz i jego pomoc i pomoże. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kacius
@Fiotr_Pronczewski
@Grubyp_qKociamber
@eM-Ka
Miruny, przeżyłem! Wszystko poszło mi całkiem nieźle dzisiaj, jak na fakt, że jestem na nogach już prawie 40h. Właśnie leżę sobie w wannie i za chwilę pakuje się do łóżeczka. Jestem tak zmęczony, że czuję, że będę spał jak zabity :D dzięki za wsparcie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz