Wpis z mikrobloga

Ąle ona #!$%@?ła.Tylko ciemni debile chwalą ją po tym występie

Byc moze zna sie na socjotechnikach, dlatego odwazyła sie ta przyjść z taktyką rozwalania niewygodnych mysli / pytań / argumentacji smokowskiego, poprzez przegadywanie go jakimś bezsesnownym #!$%@? nie zwiazanym z tematem

Przykład:

#kanalsportowy
lastro - Ąle ona #!$%@?ła.Tylko ciemni debile chwalą ją po tym występie

Byc moze z...
  • 11
  • Odpowiedz
@lastro: Coś tam łyknęła z pracy w TVN. Do tego jest narcyzem z ego większym od Bońka. A po tym wywiadzie to nawet pobawię się w psychiatrę i stwierdzę że śmierdzi schizofrenią xDDDDD
  • Odpowiedz
@lastro: tylko ciemni debile obstają przy swoim skoro Domgalik wymierzyła kilka celnych ciosów a ktoś wyciąga argument zdupy. Co więcej "ona" już wygrała stwierdzeniem, że napisała to jako kibic i może się mylić. To mejweni wyszli na wyjątkową kastę, która może deprecjonować innych dziennikarzy sportowych, jechać po Brzęczku, łapać za pojedyncze zdania a w programie z tego się wycofywać. Czekałem na rzeź autorki a jednak nie dała się i to
  • Odpowiedz
@pawel_a23: Po tym co czytam o Domagalik, to mam wrażenie, że na ich kanale "extra" leciał drugi hejtpark, gdzie Domagalik nie zachowywała się jak nadąsana nauczycielka z fochem i konkretnie odpowiadała na pytania i orała prowadzących. My obejrzeliśmy tę wersję z ich podstawowego kanału, stąd różnice w odbiorze.
  • Odpowiedz
@burzopol: Mejweni wyprali wam mózgi a Domagalik weszła w konwencję. Tyle. No sam popatrz: Stanowski drze książkę, każe PZPN wykupić cały nakład i spalić, deprocjonuje autorkę a sam obrusza się na słowa Kuby o polskim bagnie a sam takowe urządził.
  • Odpowiedz
Byc moze zna sie na socjotechnikach, dlatego odwazyła sie ta przyjść z taktyką rozwalania niewygodnych mysli / pytań / argumentacji smokowskiego, poprzez przegadywanie go jakimś bezsesnownym #!$%@? nie zwiazanym z tematem


@lastro: Nie wiem czy to tak działa... ale wygląda bardzo jak mechanizm i dało się to na niej zauważyć. Zawsze, ale to zawsze jak padał jakiś konkretny zarzut, który ciężko było bronić to praktycznie za każdym razem wchodził jakiś jej przerywnik. Najczęściej przerywnik, który miał niby ośmieszyć pytanie. Tak jak nawet tu pokazałeś... 'Czy Jerzy Brzęczek po tej książce...' nie daje nawet dokończyć pytania... 'ja nie będe odpowiadała za Jerzego Brzęczka'... i Smoku 'Nic za Jerzego Brzęczka? Czy rozmawialiście'... kolejny przerywnik 'CO?! Czy ja go znam??'

Było tam sporo tego, co można by powyciągać. Szczególnie jak niektóre tematy, gdzie się ktoś produkuje, zadaje w sumie fajne istotne pytanie, a ona je spłyca do o zgrozo... hejtu... tu mi się wydaje, że jest jej obsesja. Nie na punkcie samego Brzęczka, a właśnie na tym magicznym hejcie.
Co do samego 'hejtu', to #!$%@? mnie to słowo już od jakiegoś czasu. Bo dano idiotom piękny oręż w postaci słowa 'hejt'. Samo słowo, nie ma sztywnych ram przez co nawet jak Ci się coś nie podoba i to uzasadnisz to możesz być nazywany po prostu 'hejterem' i #!$%@? i tyle z dyskusji, teraz tłumacz dlaczego nie jesteś a wyrażałeś swoje zdanie... HEJTERZE. I takim też trybem osądza ta Pani niestety. Hejter, nie hejter... kilkukrotnie zwraca jej Smoku uwagę, że wrzuca wszystkich do jednego wora... no bo jest jej
  • Odpowiedz
@lastro: szczerze to nie przypominam sobie żeby ktoś gdziekolwiek przyszedł do programu na żywo z tak agresywnym podejściem i do tego w tak żałosny sposób próbował atakować prowadzącego.
Momentami było mi jej żal jak wtedy gdy próbowała czytać fragmenty z książki Stanowskiego i się z nich nabijać. No żałosna baba. Na zbliżeniach było widać jak jej się ręce trzęsą z nerwów. Myślę że bardzo Ją to wszystko boli i pierwszy
  • Odpowiedz