Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje waszej pomocy. Mianowicie od 01 października jestem posiadaczem internetu Multimedia 600Mb/s. Posiadam modem EPC3949 i podłączyłem do niego router Tenda aby mieć wifi dla telefonów i laptopa. Teraz mam taki myk, że pc po kablu jak i smartfony obsługują prędkość internetu do max 100mb/s kiedy są podłączone do tendy i tutaj mam zapytanie, co zrobić aby urządzenia korzystały z pełni prędkości internetu? Btw. pc podłączony bezpośrednio do modemu osiąga wyniki 600mb/s a po podłączeniu do routera 100. W ustawieniach routera mam wszystko ustawione bez limitu. Proszę o pomoc.
  • 13
@grubY_0936: na pewno nie patrz na predkosc wifi. To jest chwyt marketingowy, nawet jesli ci sie uda osiagnac takie predkosci to beda one tylko w sieci lokalnej. Takie tanie routerki maja slaby wan-lan
@grubY_0936: multimedia xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wspołczuje
mulimedia to są największe mendy, dzbany i krętacze. Nigdy więcej. Internet 100 mb/s od nich wyciagał ledwo 50 po kablu, dodatkowo zrywał połaczenie przy wysyłaniu plików xD
a ostatnio zaczeli wrzucac do skrzynek kartki oczerniające konkurencyjną firmę, straszyli ludzi ze ta firma ma postępowania sądowe i zaraz ich zawinął XD