Wpis z mikrobloga

@Irlfit: A co w tym błędnego? 1/3 produkowanego jedzenia ląduje w kontenerach na śmieci, a można by tym wykarmić całą głodującą ludzkość, tyle tego produkujemy. [#]

Niektórzy naprawdę nie lubią faktu że rocznie 9 milionów ludzi umiera z głodu [#], to brzmi jak dość poważny problem naszej gospodarki, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@Gaku745 no ląduje, , bo nikt go nie kupił/skończył się termin, kto będzie miał motywację do produkcji/poniesie jej koszty jak nikt mu za to nie zapłaci? To nie brak empatii, tylko patrzenie na sprawy realnie, co z tego że mi się psuje ser w lodówce i może bym go komuś dał, żeby nie wyrzucić, jak taki murzynek jest 6tys km ode mnie? Pomija się ekonomię, logistykę, motywację, po prostu to jest
  • Odpowiedz
Niektórzy naprawdę nie lubią faktu że rocznie 9 milionów ludzi umiera z głodu [#], to brzmi jak dość poważny problem naszej gospodarki, nie sądzisz?


@Gaku745: Tak bo to jest moja wina, Twoja wina i problem NASZEJ gospodarki ze w afryce rozmnazaja sie na potege, morduja bialych plantatorow (po czym sie okazuje ze oni jednak pola uprawiac nie potrafia i mamy klopsa-niestety nie takiego do jedzenia). To nasza wina ze czesc
  • Odpowiedz
@Gaku745: wiesz co a gdzie Ty tam rasizm widzisz?
To samo bym napisal w kazdej takiej samej sytuacji czy by dotyczylo afryki, azji, europy, ameryki, marsa czy wenus.

Czyli nie jest tak ze mordowano i przejmowano pola plantatorow? Czyli nie jest tak ze plemiona rozkradaja przywozona zywnosc i ukatrupiaja sie nawzajem? Czyli nie jest tak ze przyrost naturalny jest najwiekszy na swiecie wlasnie w afryce i dalej rosnie? (z geografii
gorzki99 - @Gaku745: wiesz co a gdzie Ty tam rasizm widzisz?
To samo bym napisal w k...

źródło: comment_1602011010lLOB8jL6Nycg426v7UigNy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czyli nie jest tak ze przyrost naturalny jest najwiekszy na swiecie wlasnie w afryce i dalej rosnie?

wklej .png z afrykańskimi krajami pokazujący, że w 90% państw przyrost systematycznie spada

@gorzki99: typowa konserwa jest typowa xd
  • Odpowiedz
@Tyraxor: ej ja bylem cini z geografii

"Kuwejt, Państwo Kuwejt (دولة الكويت, trl. Dawlat al-Kuwayt, trb. Daulat al-Kuwajt) – państwo położone w południowo-zachodniej Azji, na północno-zachodnim "

"Zjednoczone Emiraty Arabskie (arab. الإمارات العربيّة المتّحدة,
  • Odpowiedz
@gorzki99: Są tam w większości afrykańskie państwa, w prawie wszystkich dzietność spada. Ostre samozaoranie, i kolejny raz udowadniasz, że nie umiesz czytać, bo nigdzie nie napisałem, że to tylko afyrkańskie kraje dzbanuszku
  • Odpowiedz
@Irlfit: z tym, że ekonomia nie istnieje to ma rację. Ekonomia to jest abstrakcja, tak samo jak matematyka. To, że można z niej wyciągnąć wnioski, które pomagają w podejmowaniu konkretnych decyzji to inna sprawa.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Irlfit: A co w tym błędnego? 1/3 produkowanego jedzenia ląduje w kontenerach na śmieci, a można by tym wykarmić całą głodującą ludzkość, tyle tego produkujemy. [#]

Jak chcesz to transportować, rozdzielać i nadzorować (ew. tylko transportować) i za co?

Niektórzy naprawdę nie lubią faktu że rocznie 9 milionów ludzi umiera z głodu [#], to brzmi jak dość poważny problem naszej gospodarki, nie sądzisz?

@Gaku745: Naszej gospodarki? No nie.
  • Odpowiedz