Wpis z mikrobloga

@smiesznykot: to jest super system zbliżony do realnej średniowiecznej walki, dobrze że nie zrobili z tego kolejnej zabijanki typu wiedźmin czy assassins creed


@Aerin Miał być ale nie wyszło. Jest zwyczajnie za wolny i drętwy. Do tego łuk jest po bo npc w trybie walki nie mogą biegać - więc uciekasz i walisz do nich jak do kaczek.
@smiesznykot: @Variv: dziwne, mi się walczyło bardzo ciekawie na padzie, a taktyka biegania z łukiem się nie sprawdzała nigdy, ale może faktycznie na kompie da się szybciej obrócić i lepiej wycelować, z kolei walka faktycznie wydawała się gorsza jak grałem na PC, ale uznałem ze to kwestia tego, ze jestem graczem konsolowym a widocznie to szerszy problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aerin: Możliwe, że na padzie jest to o wiele bardziej wygodne - tak mi się wydaje. Dobrze że jest łuk, bo inaczej nie dałbym rady xd.


@smiesznykot Kwestia wyczucia. I trochę trzeba podbić umiejętności. Pamiętaj, że na drewniane miecze można w tym zamku trenować bez końca. I cały czas ci skill rośnie.
Dobry pancerz najłatwiej zdobyć podczas randonowego spotkania z przeciwnikiem podczas szybkiej podróży. Więc użyj szybkiej podróży i czekaj aż
@Variv: Dzięki za radę. Tak się składa, że już praktycznie... ukończyłem tę grę XD. Teraz jeszcze się bawię w DLC + parę misji pobocznych i wyruszam w podróż z Ptaszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°).