Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jakie są najlepsze alternatywy do spożywania #cbd ?
Chodzi mi o to, żeby uzyskać takie uczucie rozluźnienia, które lubię przed spaniem - wapowanie i palenie jednak mi strasznie nie pasują, a olejek wydaje sie działać bardziej długoterminowo.
  • 11
  • Odpowiedz
@adamdd: Generalnie olejek ma najlepszą biodostępność, najlepszą wchłanialność poza paleniem oraz jak sam zauważyłeś również działa długoterminowo. To po prostu najbardziej skuteczna droga. Jeśli chcesz nagłe uczucie rozluźnienia nie ma innego sposobu niż palenie czy wapowanie. CBD w żywności ma niewielki efekt i jest go zwyczajnie za mało (jak w przypadku tego polecanego wyżej green outa - dziadostwo). Kapsułki podobne działanie do olejku, jednak bardziej opłacalną drogą jest stosowanie tego drugiego.
  • Odpowiedz
@KrolZieleni: miałeś to w rękach chociaż ?
Oceniasz że coś jest dziadostwem bo tego nie sprzedajesz?

@adamdd: właśnie będziesz miał uczucie wejścia nie jestem tego producentem więc nie wciskam na siłę jak ten powyżej, wystarczająco dobrze się sprzedaje
  • Odpowiedz
@Palexpres: Cóż to za problem wejść na stronę producenta, wybrać numer telefonu i zaproponować współpracę. Oceniam, ponieważ próbowałem, próbowali również moi znajomi i mam prawo wyrazić opinię. Produkt zawiera w przybliżeniu zaledwie 155 mg CBD, na allegro dajesz cenę 35, u producenta 28. Jest zwyczajnie zbyt drogi zwłaszcza że traktowany jest jako "olejek". Dwukrotność tej ceny i można spotkać naprawdę solidny produkt z pełnym spektrum, mający te 1000 mg CBD. No
  • Odpowiedz
@KrolZieleni: heheah widać że nie piłeś GO xD
Allegro dysponuje większą ilością przesyłek jak i programem Smart dzięki czemu cena jest ok. Cebede i cebede .. gdzieś zgubiłeś pojęcie o konopiach czy od początku go nie ma?
  • Odpowiedz
@Palexpres: Totalnie nie rozumiesz o czym mówię. Jeśli wmawiasz sobie, że każdy kto skrytykuje dany produkt, jednocześnie go nie próbował, to gratuluję narracji. Nie twierdzę też, że Twoja cena jest be. Twierdzę, że po prostu cena za ten produkt jest zbyt wysoka, a działanie, smak, jakikolwiek efekt zbyt mizerny. Tylko tyle i aż tyle. To tak jakby kupować mrożoną pizzę z supermarketu, gdzie kosztuje ona 30 złotych, w momencie gdy w
  • Odpowiedz