Wpis z mikrobloga

I weź to wytłumacz kumplowi że nie ma racji, bo on jest mądrzejszy, bo czytał o apple dużo

"Apple jak ma 1 procesor to bedzie dzialał lepiej jak w innym kompie 20 procesorów
Rozumiesz?
Inne ma w sobie wszystko"
  • 9
I weź to wytłumacz kumplowi że nie ma racji, bo on jest mądrzejszy, bo czytał o apple dużo


"Apple jak ma 1 procesor to bedzie dzialał lepiej jak w innym kompie 20 procesorów

Rozumiesz?

Inne ma w sobie wszystko"


@kotwherbacie: Jaka rację ? Jest ten sam procesor w zwykłym dobrym PC-cie i Apple , więc jaka magia , ze ios jest praktykniejszy do pracy w biurach itp , lekki ? ,
@kotwherbacie: Ceny tak w ksmos tych komputerów są wystrzelone, ale jako użytkownik Apple przyznasz chyba że PC-t Apple nie działa 10-15, 20 x szybciej od PC-ta zwykłego mającego te same podzespoły. O ile sie nie mylę to karty graficzne sa robione dla Apple specjalnie chyba, które do normalnego PC-ta nie sa dostępne, nie wiem czy dobrze myślę
@body87: Nie działają szybciej, za to są o wiele lepiej zrobione - faktycznie masz wrażenie, że to produkt "premium", ekrany są bardzo dobre, mało który windowsowy laptop ma podejście do ekranów w macbookach pro. Do tego dobra optymalizacja programów i systemu. Głośniki są jedne z najlepszych w laptopach. To są kluczowe czynniki, dla których uważam, że warto sięgnąć po laptopy apple nawet za te kwoty. Mimo że sam uważam, że jednak
@body87 o suchych danych można sobie dyskutować i do niczego to nie prowadzi. Maki mają swoje wady i zalety. Musiałbyś sam przez jakiś czas popracować na jakimś nowym stacjonarnym maku i sam się przekonać, jak ci się go używa, co ci się podoba, a co nie. Ja sam byłem kiedyś takim może nie hejterem, ale mówiłem: po co komu MacBook, skoro można kupić gamingowego laptopa z wypasionymi podzespołami. Nie tak dawno w