Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #citroen
Szukam jakiegoś hatchbacka do 25k PLN w benzynie bo nie będę robił dużych rocznych przebiegów, no i większość odcinków gdzieś tak po 15-20 km, pierwszy wybór padł na Citroena C4, fajna stylistyka, ciekawe wyposażenie no i dosyć miękkie zawieszenie ale silniki benzynowe nie mają najlepszych opinii. Miał ktoś z was C4 z 1.4/1.6 vti? Jak wrażenia? Czy może faktycznie lepszy będzie diesel 1.6 hdi? Biorę jeszcze pod uwagę astrę j też 1.4/1.6
  • 8
@rexior_8: mam go prawie 1.5 roku. Przez to że od marca pracuje zdalnie to zrobiłem nim zaledwie 12 tyś km. Awarii brak więc i w kosztach się nie orientuję. Założone mam LPG i z tym jest trochę problemów bo mi potrafi przerywać. Zmieniłem stację i jest już lepiej więc to mogła być ta przyczyna. No i niestety ciągle check engine od momentu zagazowania. Mogę ci powiedzieć że jest słabo wygłuszony. Na
@rexior_8: Mam C4 od nowości (2014 rok) właśnie z tym 1.6 VTi 120KM. 126tys na blacie, w tym roku wymieniałem obudowę termostatu, poza tym to tylko olej, świece, w przyszłym roku rozrząd. Szczerze to nie wiem skąd się biorą te wszystkie złe opinie o tym silniku, pewnie w większości od kolejnych właścicieli, gdy kupili zajeżdżone sztuki