Wpis z mikrobloga

nie wiem o czym wy #!$%@? ze stara misja futbol była lepsza..była taka sama,tez było #!$%@? banałów a prowadzacym był bezbek pol,niemajacy pojęcia o terazniejszej piłce szpakowski i tez byli zapraszani goscie,typu mało lubiany rudzki.#!$%@? naprawde jak was porywało prowadzenie nijakiego pola którego zarty smieszą chyba tylko gimbaze i słuchanie szpakowskiego to szczerze współczuje.misja jest taka sama tylko to wy zmieniliscie zdanie o borku i smoku.tyle
#kanalsportowy
  • 7
  • Odpowiedz
@thority: niedawno lech osiągną ogromny sukces w europie a moder został sprzedany za rekordowa kwote i naprawde myslisz ze oni beda gadac o kompromitacji liverpoolu czy united zamiast tego?
  • Odpowiedz
@meemphis11: zgadzam sie. Dla mnie dzisiejszy odcinek misji futbol byl zajebisty. Duzo szydery i zartu. Smoku duzo lepiej sie nadaje do prowadzenia takich programow niz stypiarz pol. Smoku zywo reaguje, podszczypuje, a pol to gapi sie tepo na rozmowce i przytakuje - najlepszym dowodem na to, jakim "swietnym" prowadzacym jest pol sa hejtparki z jego udzialem - tego nie idzie ogladac. Borek, Kosa, Smoku duzy plus za dzisiaj - Olkiewicz
  • Odpowiedz
@meemphis11: to wiem, ale u Pola jednak więcej było o zagranicy. O Seria A chociażby, o której w nowej MF to ja nie słyszałem od dawna.
Wiem, co cię szczególnie boli- za dużo o Legii, mogliby coś powiedzieć o wielkim Rakowie itp. Ja też nie jestem fanem tego ciągłego mielenia tematu (L). Wg mnie w starej Misji by tego nie było, Rudzki by porównał do Jacka Wilshere, Szpaku by porównał
  • Odpowiedz