Wpis z mikrobloga

@Kummernis: tylko że ten godzinny materiał można było strescic do 15 minut maks. Niektóre elementy to zwykle czepialstwo, które można zastosować wobec każdego. Mógł skupić się na tym co rzeczywiście jest bulwersujące, czyli początek materiału.
  • Odpowiedz
@Kummernis: Jesteś jak typowy wykopek. Kiedy krytykuję LGBT, to od razu muszę być #!$%@? katolem. Kiedy krytykuję PO, to od razu muszę być #!$%@? Pisiorem. Świat nie jest tak prosty jak w twojej głowie. Zarówno Gargamel jak i Reżyser życia wypadli w tym filmie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@LeVr takie sytuacje zdarzają się też poza wykopem. Jakbym miał opisać siebie według słów innych to jestem zarówno gejem jak i homofobem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jedzid123: Yy, chyba nie zrozumiałeś tego filmu, co pokazuje, że sam masz prosty sposób myślenia, co nie?
Oskarżenia o rasizm u homofobie są jak najbardziej trafne. Rozumiem, że dla was, wykopków, śmianie się z "murzynów" i "pedałów" jest spoko i jest wliczane w bycie tolerancyjnym. Dobrze.
#!$%@?ąc od tego, Gargamel nawet nie tyle oskarża o to RŻ co wypomina mu hipokryzję. Z jednej strony jedzie po różnych grupach społecznych, a potem
  • Odpowiedz
@cienki137: owszem, dla mnie też trochę za długi, ale przynajmniej wszystko jest wyłożone jak kawa na ławę i nie wiem z czym inni mają problem. Padło słowo "Floyd" i "LGBT", od razu zwoje mózgowe płoną.
  • Odpowiedz
@LeVr: Co? Uspokój się xD Bawi mnie, że próbujesz mnie wyśmiać, bo "upraszczam świat", a potem pada finalny, szczegółowy i sensowny argument "Gargamel i RŻ oboje są #!$%@?".
  • Odpowiedz
@Jedzid123: strach się z czegokolwiek śmiać bo kogoś urazisz, zaśmiej się z obrazku z lgbt to homofob, poprzyj jakąś wypowiedź polityka z konfederacja to nazista. Dajcie spokój.

Sam nie dotarłem do końca filmiku m. In. Przez to że gargamel wyjechał z floydem i ta wielka homofobia reżysera.

Powiem więcej, czy zasmianie się z jakiegoś tematu, pomimo tego, że się dana społeczność wspiera, to od razu hipokryzja? Jak jestem za tym by
  • Odpowiedz
@Kummernis: sam zrobiłeś to samo co skrytykowałeś swoim postem xD brawo
Większość jedzie obu. Ja np. uważam gargulca za hipokrytę bo tutaj płacze, że "o muj borze rasizm, on polubił mema!" a sam na odcinku o Dubielu robił sobie bekę z sierot i dzieci bez ojców.
  • Odpowiedz
niczym taki stereotypowy gimbus co się naoglądał netflixa

gdzie śmieje się z głupich dzbanów którzy wyobrażają sobie że są no binary

@Jedzid123: ale to jest urocze jak sypiesz takimi karykaturalnie wykopkowymi tekstami pełnymi frustracji, a jednocześnie próbujesz przekonywać o jakiejś swojej moralnej wyższości xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kummernis: ja tam się z grg zgadzam ale fakt za mocno w filmie #!$%@?ł jak jakiś sjw. Nie sądziłem że ma są tak #!$%@? poglądy jak jakiś sniwflake
Dobrze że pokazał co reżyser odwala ale sam też się pokazał jako ktoś to chyba zapomniał że nie mieszka za oceanem.
  • Odpowiedz