Wpis z mikrobloga

Mireczki. Moje przygoda z tagiem zdaję się dobiegać końca. Trafiłem tu z wiadomego forum. Celem było znalezienie takiego biurowo-przyjemniaczkowo-a-jednak-trochę-nieoczywistego Signature Scent. Powiem tak, cel został osiągnięty w kilkuset procentach : ) Czasem trzeba było spróbować coś bardzo mainstreamowego żeby mieć punkt odniesienia. Zresztą cały ten proces opiszę w osobnym wpisie.

No więc sprzedaję soczki, które doprowadziły mnie do tego efektu, niech służą dalej innym Miraskom w znalezieniu swojego zapachowego brata. Nie chce mi się bawić w ceny z końcówkami więc je zaokrąglam- czasem w górę czasem w dół. Ceny piszę raczej z głowy więc jakbym przywalił przy jakiejś pozycji w bulwe, piszcie ! Weżmiesz więcej napewno będziemy zjeżdzać z ceną w dół albo dorzucę coś gratis.

Flakony:
Armaf Derby Club House Blanche - waga 856gram. Obstawiam, że zostało 95/100ml. - 50zł.
Just Jack - Tobbaco Leaf (inspirowany TF TV). Kilka strzałów poszło. Obstawiam, że zostało 48/50ml. - 25zł.
Just Jack - Italian Leather (inspirowany TF TL). Może 10 strzałów. Obstawiam, że zostało 48/50ml - 25 zł.
Zara - Vibrant Leather. Obstawiam, że zostało 56/60ml - 20zł
Zara - Vibrant Leather Summer (inspirowany Creed Aventus). Obstawiam, że zostało 56/60ml - 25zł
Zara - Gold (inspirowany Paco Rabanne XS). Kilka strzałów. Jest pudełko. Obstawiam, że zostało 98/100ml - 20zł
Zara - Black (p o n o ć inspirowany Le Male Superman/Popeye Eau Fraiche, nie wiem) - Jest pudełko. 98/100ml - 20zł

Gotowe dekanty (czyli szkiełko w cenie):

Jean Paul Gaultier - Ultra Male. 4ml - 10zł
Jean Paul Gaultier - Le Male le Parfum. 8ml - 20zł
Viktor&Rolf - Spicebomb. 3ml - 10zł
Viktor&Rolf - Spicebomb Extreme. 4ml - 10zł
Yves Saint Laurent - La nuit de L'homme L'intenese. 8ml - 20zł
Yves Saint Laurent - La nuit de L'homme edt - 5ml - 10zł
Versace - Dylan Bleu. 3ml - 5zł
Bottega Venetta - Pour Homme. 4ml - 10zł
Mugler - Pure Havana. 5ml - 10zł
Guerlain - l'homme Ideal EDP. 5ml - 10zł
Guerlain - l'homme Ideal Cologne. 5ml - 10zł
Acqua di Parma - Fico de Amalfi. 5ml - 10zł
Lalique - Encre Noir "78%". 6ml - 10zł
Zara - Vibrant Leather Oud. 20ml - 10zł.

#perfumy
  • 10
@Szamil_Basajev
Jean Paul Gaultier - Le Male le Parfum. 8ml - 20zł
Viktor&Rolf - Spicebomb Extreme. 4ml - 10zł
Mugler - Pure Havana. 5ml - 10zł
Guerlain - l'homme Ideal Cologne. 5ml - 10zł
Acqua di Parma - Fico de Amalfi. 5ml - 10zł

Podsumuj i wrzuć mi na PW numer konta.