Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dzien dobry Mireczki, co polecacie na poprawe jakosci snu? spie ponad 6h, wstaje o 4:30 taki nie do życia jestem ze to głowa mała, az sie płakać chce rano :-; , dopiero jak w pracy zaczynam cos robic to wracam na odpowiednie tory
co zrobiłem:
stosowalem magnez
witaminę b6
włączam po 20:00 filtr swiatla niebieskiego w telefonie
Mirki pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f79cc8f605297c54a62af83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli śpisz po 6h to po prostu za mało śpisz. Dodaj jakąś aktywność fizyczna typu wieczorny spacer i kładź się spać wcześniej.
Czemu pytasz o "jakość snu" skoro po pierwsze za mało go organizmowi dostarczasz?

Zacznij sypiać po 8h i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz pomóc suplementami, to tryptofan będzie dobrym pomysłem, ale to raczej tylko wspomagająco, bo źródłem problemu może być chociażby niedotlenienie organizmu we śnie przez krzywą przegrodę, co już ktoś wyżej podpowiedział. Zwłaszcza, jeśli problemu kiedyś nie było. Liczbę godzin snu pominę, bo o ile norma to 7-8h, o tyle może akurat Twojemu organizmowi zwykle wystarcza(ło).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: olejek CBD + kompleks witamin B z solgara i ashwaganda, dodatkowo postaraj się medytować tuż przed snem (postaraj się skupić na swoim głębokim oddechu przez jakiś czas aż nie zaśniesz), dobre jest też podnoszenie temperatury ciała w dzień (im większa amplituda temperatury ciała w ciągu dnia, tym głębiej śpisz) dlatego polecam nawet 10 minut jakiegoś cardio i zobaczysz jak się będziesz Mireczku wysypiać! ʕʔ
  • Odpowiedz