Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fr0g6ster: @requem: mnie w #!$%@? chciało zrobić, bo nie było moich płatności tych co zawsze czyli ani karty ani Google Pay, jak wybrałem BLIK to się dopiero pokazały. BLIKiem to za #!$%@? bym nie zdążył.
@radziuxd: trzy sekundy po rozpoczęciu oferty kliknąłem kup teraz, trzy sekundy później wybrałem opcję dostawy - kręcące się kółko i błąd 503. Jeszcze raz - błąd 503. Jeszcze raz - dalej 503. Wracam na stronę oferty - sprzedaż zakończona.

#!$%@? w dupę Allegro.
@radziuxd: Mi np nie pokazał się InPost, miałem do wyboru tylko Orlen. Najlepsze ze nie mogłem wybrać żadnego refresh i pokazał się ruch i tez dupa za trzecim pokazał się InPost ale już za późno
@radziuxd: To fajnie że możesz apki użyć, gratuluje wygranej miras. Ja mam za stary tel. Ktoś tam w Alledupie zdecydował że apka powinna chodzić od Androida 6 w górę jak dobrze pamiętam, starej wersji nic nie brakowało w części dotyczącej kupowania.

@Fr0g6ster @Szeptun: ja mam problem z tym że jest to nierówna rywalizacja - widzicie po postach że serwis działa jak chce. Zależy to od tego z której maszyny będzie
@bmj14741: Ja tam bardziej zły na stracony czas jestem bo to moja pierwsza taka sytuacja bym się na coś rzucał :D jest w normalnej sprzedaży pare złoty drożej tylko wiec jak stwierdzę ze warto kupić to sobie kupię. A reszcie gratuluje bo w sumie kebsik gratis w tej różnicy ;)