Wpis z mikrobloga

Nazwijcie mnie Bobolakiem. Mam to gdzieś, ale prawda jest taka gdyby Menel nie został spier... przez centaura szkolna by jeszcze fukcjonowała. I na pewno mieli bysmy prawdziwe informację o stanie zdrowia Konona. Bo Konon jako tako ufa swojemu podnóżkowi.
A tak mamy stagnacje szkolnej 17 dzieki cichym bohaterom ktorzy nie potrafią najprostrzych rzeczy ogarnąć
#kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka: A co mnie obchodzą informacje o stanie zdrowia ubeka. Niech żyje sto lat, mnie interesują ciekawe materiały a to co ostatnimi czasy robił menel na szkolnej woła o pomstę do nieba. Te Q&A to była taka żenada że wyłączałem po minucie.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Szkolna by i taj niefunkcjonowała bo Bemben tak czy siak by trafił do szpitala czy to z powodu ropienia czy zacukrzenia. Co do informacji to się zgadzam, Menel by je przekazywał ale nie z troski o Konona czy z chęci podzielenia się tym z widzami, a dla wyświetleń i płynących z nich Szekli.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Tak, byłyby informacje o stanie jego zdrowia. Tylko czy one są konieczne? Zaspokojenie obsesji widzów, którzy chcieliby wiedzieć czy on był dzisiaj już po ciężkiemu nie jest żadną wartością. Jego materiały były jeszcze gorsze od tego co nagrywał jacek ochroniarz. Ale dla Konona to raczej byłoby lepsze rozwiązanie bo zna jego dane, podałby jako osoby kontaktowej i miałby jakąś pomoc, wodę czy coś tam. Dla widzów w sensie jakości
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: Dokładnie eS chce oglądać to co się dzieje na wersalce i kibelku 24h a inni chcą wiedzieć dokładnie co z Kononem, podobne podejście. Zwłaszcza że eS jak i taki Jaro207 by czerpali profity z informacji o Szkolnej, a tu chodzi o to aby każdy w końcu odciął się definitywnie i miał własny content, tak jak j00r ma swój z fikuśnymi okularami.
  • Odpowiedz